• Неодамнешно
Witzon Прилагодливи Еластична Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 / 3SE Бендови, Дише Јамка Ткаенина Модел Замена Рака Еластичен Полнење 3 Wristbands за Жените и ?

Witzon Прилагодливи Еластична Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 / 3SE Бендови, Дише Јамка

Buyers rating:
DEN 237.60

Количина на стоки

Компатибилни Модели : Witzon еластичен модел бендови се компатибилни со Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 / Полнење 3 специјално Издание smartwatch.Пакет се Вклучени со 1 * Замена Еластична Бендови за Полнење 3 ( Smartwatch НЕ се вклучени ).Една Големина Одговара на Сите Зглоб : Ajustable една големина дизајн може совршено да се вклопат за повеќето зглоб големина.Одговара за .6.4" 10" (165mm да 255mm) зглоб.Easty да се инсталира и да ги отстраните.Мека Ткаенина Материјал : Ова дише полнење 3 wristbands е направен од кожа-friendly еластична најлон ткаени полиестер со нерѓосувачки челик конектор.Приспособувањето на уникатен еден слој вез за шиење техника.Лесен и удобен.Повеќе Живописни Бои : Полнење 4 scrunchie еластичен замена ремени имаат модерен и стилски бои за избори.Можете да се облекуваат вашиот smartwatch да биде поатрактивно во зависност од вашата облека и расположение.Идеален Подарок : Пристоен додатоци wristbands за жени, мажи, момчиња, девојки како спорт бендови.Совршен подарок за Роденден, Жените Ден, Денот на Мајката, Таткото Ден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените,итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76