• Неодамнешно
Кожа Нож Обвивка за српски Готвач е Нож со Појас Јамка Месо Секира Покрие Месар Готвач Нож Заштитник

Кожа Нож Обвивка за српски Готвач е Нож со Појас Јамка Месо Секира Покрие Месар Готвач Нож Заштитник

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Обвивка За Заштита на Вашиот Нож : Димензија на нож поклопецот е 7.12" L x 4.21"W, може да се користи за заштита на ножот, вклучувајќи месо секира, српски готвач нож, сечкање нож, Јапонски стил нож, или западна ножеви дека ножот до 7" Долго 4"Широк.Уникатен Дизајн-Појас Јамка : Оваа кожа обвивка има појас јамка, која може да биде прикачен на појас, така што ќе можат да извршуваат повеќе лесно, добро за надворешна кампување, BBQ, лов, да биде одличен партнер на вашиот оди на нож.Со Тока : Постои тока на обвивка, Убавина и здрав, која може да го спречи нож лизгање исклучите обвивка, повеќе безбедност кога ќе носи нож за активности на отворено.Безбедност Готвач е Нож Заштитник : Овие правоаголна нож ракавите има мека внатрешност се чувствува дека го прави многу практичен кога лизгачки ножеви во и надвор без да употреби сила, добра за заштита на вашиот нож.Широка Примена : .Овие работ чувари беа создадени за да ги собере широк готвач ножеви од широк спектар на видови, стилови и дизајни, ќе ги собере сите на вашиот широк ножеви и обезбедуваат супериорен заштита.Сите ние знаеме најдобро ножот е остар нож, кога станува збор за одржување на кујнски ножеви во фиоки, тие лесно може да се nicked нагоре, оштетени, или dulled брзо.Уште поважно, тие може да ги прекине кога ќе се постигне во фиока ако не се соодветно заштитени.Материјал : СТП Кожа.Тежина : 0.32 lb.Внатре Големина : 7.12 x 4.21 Инч.Ве молиме имајте во предвид : Поради различни мерни методи, големината и тежината на производот може да има мала грешка, а бидејќи различни готвач ножеви имаат различни сечилото arcs, па ве молиме проверете ја големината и стил внимателни кога ќе го поставите цел, ви благодарам. 1 * Месар Нож Обвивка. 1 * Сандак.Универзален Нож Guard Дизајн : Создадена со нож капак кој се спречи нож, од кои спаѓаат надвор.Овие работ заштитници се совршени за 6.5 инчи Кинески месар нож.Со Убава Тока : Постои тока на обвивка, убавина и здрав, која може да го спречи нож лизгање исклучите обвивка, повеќе безбедност кога ќе носи нож за активности на отворено.Уникатен Дизајн-Појас Јамка : Ова месар готвач ножот работ заштитници има појас јамка, која може да биде прикачен на појас, така што ќе можат да извршуваат повеќе лесно, добро за надворешна кампување, BBQ, лов, да биде одличен партнер на вашиот одат-на нож.Текстура За Дополнителна Контрола : Користење на уникатен дизајн модел, инспириран од карбонски влакна, овие блејд опфаќа обезбеди дополнителна потпора да се заштити против лизгање и случајно оштетување кога лизгачки ножеви во и надвор од обвивка.

Карактеристики на стоката

Material:
PU Leather Weight

Купувачи како што сакаат

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76
STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20