• Неодамнешно
Орално-Б Батерија Четка За Заби За Џвакање

Орално-Б Батерија Четка За Заби За Џвакање

Buyers rating:
DEN 198.00

Количина на стоки

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Услужни влакната нежно издржам подалеку плак.Кризи крстот влакната за нежно, темелно чистење.Удобноста Зафат се Справи со ергономски дизајниран.Четка глави треба да се заменуваат на секои 3 месеци за најдобри резултати.Обидете се со Сртот Про-Здравје Паста за заби, миење на устата и Усни-Б Планирам Про-Здравје Конец.Орално-Б Про Џвакање Обновливи Батеријата има мека Четка за заби влакната се направени за да нежно издржам подалеку плак.Тоа карактеристики на батеријата-напојува акција со кризи крстот влакната за големо чистење.Удобноста зафат се справи со е ергономски дизајниран.Пакетот вклучува 1 АА Батерија.Компатибилен со Орално-Б Заврши Акција и 3 D Бела замена четка глави.За најдобри резултати пар четка за заби со Сртот Про-Здравје Паста за заби, миење на устата и Усни-Б Планирам Про-Здравје Конец.Доверба бренд повеќе стоматолози употреба себе во светот, Орално-Б.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76