• Неодамнешно
X AUTOHAUX СТП Автомобил CD Стакло за Чување на Возилото Сонцето Стакло Организатор со 10 DVD Складирање Ракави Црна

X AUTOHAUX СТП Автомобил CD Стакло за Чување на Возилото Сонцето Стакло Организатор со 10 DVD Складирање Ракави

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Доволно Простор за Складирање : сонцето стакло организатор со складирање торба, која може да се сместат некои мали предмети, како што се CD, пенкала, картички, бизнис карта сопствениците, итн, држи вашиот автомобил чиста и уредна.Универзален Производ : големина на организаторот е 11.61"х5.91"(L*W).Таа има 10 CD/DVD простор кој може да го спаси вашиот автомобил простор.Добар Квалитет Материјал : автомобил на сонце стакло складирање торба е направен на СТП, трајни, dustproof, и лесно да се чисти.Едноставен за Инсталација и Отстранување : задниот дел на автомобилот стакло организатор е фиксиран на сонцето стакло со прилагодување бенд, кој нема да го оштети сонцето стакло, и е лесен за инсталација и отстранување, погоден за сонце очила.Ве молиме да се измери големината на сонцето стакло на вашиот автомобил пред да го купат.Забелешка : За безбедност, ве молиме проверете дали производот е лабава пред возење.Ако е така, ве молиме да го поправам за да се избегне опасност кога возите.Сонцето стакло организатор со складирање торба може да се сместат на CD, пенкала, картички, бизнис карта сопствениците, итн.Тоа држи вашиот автомобил чиста и уредна.Автомобилот сонцето стакло складирање торба е направен на СТП, трајни, dustproof, и лесно да се чисти.Задниот дел на автомобилот стакло организатор е фиксиран на сонцето стакло со прилагодување бенд, кој нема да го оштети сонцето стакло, и е лесен за инсталација и отстранување, погоден за сонце очила.Ве молиме да се измери големината на сонцето стакло на вашиот автомобил пред да го купат.Случајот има 10 CD/DVD складирање.Материјал : СТП.Боја : Црна.Димензија : 29.5x15cm / 11.61"х5.91"(L*W).За безбедност, ве молиме проверете дали производот е лабава пред возење.Ако е така, ве молиме да го поправам за да се избегне опасност кога возите.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. 1 x Автомобил CD Стакло за Чување.Функција : .Сонцето стакло организатор со складирање торба може да се сместат на CD, пенкала, картички, бизнис карта сопствениците, итн.Тоа држи вашиот автомобил чиста и уредна.Автомобилот сонцето стакло складирање торба е направен на СТП, трајни, dustproof, и лесно да се чисти.Задниот дел на автомобилот стакло организатор е фиксиран на сонцето стакло со прилагодување бенд, кој нема да го оштети сонцето стакло, и е лесен за инсталација и отстранување, погоден за сонце очила.Ве молиме да се измери големината на сонцето стакло на вашиот автомобил пред да го купат.Случајот има 10 CD/DVD складирање.Спецификација : .Материјал : PUColor : Black Dimension : 29.5x15cm / 11.61"х5.91"(L*W).Answer : ___________________________ Note : .За безбедност, ве молиме проверете дали производот е лабава пред возење.Ако е така, ве молиме да го поправам за да се избегне опасност кога возите.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Пакет Се Вклучени : . 1 x Автомобил CD Стакло за Чување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20
Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32