• Неодамнешно
Индекс Тип:1 Сите-Во-Едно Миење на Косата, клима уред, Masque, Ко-Перење, Оставете-Во, Стил Creme | Задржува Боја | Одлична за Бранови, Кадрици & Frizz Склони Кутикулите | Full 8 fl мл

Индекс Тип:1 Сите-Во-Едно Миење на Косата, клима уред, Masque, Ко-Перење, Оставете-Во, Стил Creme | Задржува

Buyers rating:
DEN 840.00

Количина на стоки

НЕЖНО ХИДРАТАНТЕН СИТЕ-ВО-1 КЛИМАТИЗАЦИЈА-МИЕ - Сите-во-едно чистење на клима уред го прави едноставен и лесен за употреба.Миризливи со умерени и природен мирис на нафта од плодот на сладок портокал.Слободни на детергенти, сулфати, и parabens.ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА - ги Држи косата мазна и мека и е одлична за бранови, кадрици, и frizz склони кутикулите.Клучни состојки, сончогледово семе масло, јојоба семе на нафта, и panthenol дека може да го подобри косата и скалпот здравје.Упатство ЗА УПОТРЕБА - Мулти-цел да се користат како миење на косата, ко-миење коса, клима уред или губење на masque.Како косата измијте или ко-миење : Миење.Исплакнете.Повторувањето (ако сакате.) Како средство за смекнување на косата или masque : се Применува следново вашиот омилен шампон.Оставам во 3-5 минути, а потоа исплакнете.ПОСТ-БОЕЊЕ & КАЈГАНА ТРЕТМАН - Ќе помогне да се зачува боја третирани на косата и да ви помогне да ги смири главата следниве кајгана, осветлување третмани и боење на косата.НАШАТА ПРИКАЗНА - Џеф Мартин, салон сопственикот и стилист со над 25 години искуство, со цел, создадени и формулирани со Тип 1 да им даде на своите клиенти и стилисти на трансформацискиот производ за здрава, сјајна и цврста коса.Создадени со и за здрава коса ентузијасти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76
Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00
STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76