• Неодамнешно
NAHANCO TV16 16 Плоштад Цевки Додавање на 1 Плоштад Цевки Полици

NAHANCO TV16 16 Плоштад Цевки Додавање на 1 Плоштад Цевки Полици

Buyers rating:
DEN 233.28

Количина на стоки

Пакет Димензии : 11.0 H x 18.0 L x 12.0 W (инчи).Пакет Тежина : 2.0 фунти.Земја на Потекло : Кина.Единица грофот : 1.0. Облека рек додатоци/квадратни цевки - 16" хром финиш директно рака.Корисни како дополнителна додадете на постоечкиот плоштад полици.Исто така достапни во 12" и 17".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76