• Неодамнешно
idain CD Стакло Организаторот за Автомобил 12 Џеб CD Стакло Носителот Автомобил CD DVD Носителот Диск СТП Кожа за Чување Црвена

idain CD Стакло Организаторот за Автомобил 12 Џеб CD Стакло Носителот Автомобил CD DVD Носителот Диск СТП Кожа

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Висок Квалитет на СТП Кожа Случај.Роман стил, уникатен дизајн и издржлив материјал.Лесен за носење, Тоа овозможи да се стави 12 Цд внатре, очила за сонце, Картички.Уредната вашиот простор во 30 секунди, со двојно еластична бендови кои лесно слајдови во текот на вашиот сонцето стакло.Инсталирате случај на автомобил на сонце-стакло и лесно да ги собереш на CD-то кога ќе се вози.Безбедно да се складира и мека обвивка за да се заштити Цд-а од прашина, влага, шок, како и клуч.Опис Удобен за носење, Тоа овозможува да се носат 12 Цд-а внатре.Инсталирање на случај за вашиот автомобил сонцето-стакло и лесно да ги собереш на CD-то кога ќе се вози.Го заштитува вашиот Цд-а од прашина, влага и нула.Тоа може да го носи вашиот CD, што го вашето патување пријатно.Спецификација : Предмет тип : CD Носителот Боја : Црвена Материјал : СТП кожа Големина : 33.4 * 15.8 cm/ 13.1"* 6.2" Пакување содржи : 1 * CD Случај Носителот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00