• Неодамнешно
Hahiyo 8мм Внатрешен Дијаметар Страната Приклучок за Спојување со Завртки Сет Заклучување Здрав Солидна Намали Чисти Цврсти Водич Спојка Квалитет Јаглероден Челик С?

Hahiyo 8мм Внатрешен Дијаметар Страната Приклучок за Спојување со Завртки Сет Заклучување Здрав Солидна Намали

Buyers rating:
DEN 280.56

Количина на стоки

Штиклирајте страната : На страната на дното е солидна и се чисти се сече.Одговара и помеѓу доведе завртки и моторни шахти.Тие се обезбеди шок absorbsion со поголем контакт област прави помазна transitions.By со користење на овие можете да ги стабилизира непредвидлива механизам резултат од мотори се движи.Откако ќе го поставите тоа,на страната ќе работат и со сет завртки внатрешно.Тоа овозможува поврзување центар да се тркалаат idealy.Две сет завртки за заклучување : Прецизно изработени мазна поставите завртки.На цевки кои доаѓаат со оригиналниот може да се појави надвор од позиција ако притисок беше применет на Z подемен и често бараат прегрупирање.Со две поставен завртки за заклучување толку лесен за употреба,лесно може да се обезбеди спојка во позицијата која ја сакате,добивање на шахти центарот правилно и безбедно во спојка.Квалитет на јаглероден челик : Направени со висок квалитет јаглероден челик,дава отпорност на корозија,поголема трајност.Овие рабови се исчисти и израмни совршено изработени,не е лесно да предизвика деформација под притисок.Не burrs да го блокира прирабница од лизгање на вратило минатото дупка,прачка за да помине низ сите излез без напор, дури и по неколку месеци.Бриз да се стави на : Тие се вклопуваат добро и се лесно да се инсталира.Изгради-во собата завртки ќе те спаси од неволја на понесе екстра дупки и да бидат посигурни, како и.Ова ќе го добив вашето кафе грав печење тапан назад и работи.Работи одлично,без доведување backlash или wobble.Сите што треба да направите е само да се земе мотори надвор и да го замени стариот couplers,тоа би можело да биде направено во минути.Мулти-Функција : Овие се убаво изграден страната спојка конектор за вашиот проект.Ако вашиот stepper моторни вратило добива се повеќе и повеќе unlevel,тоа е време за вас да ги користите овие и да ја поправите проблем.Одлична за роботика проекти,премногу.Или можете да ги користите за далечинска контрола брод.Уште повеќе,се обидуваат да ги користите помеѓу серво мотори и енкодер.Подобрувањето на квалитетот се забележува за разлика цел.Материјал : Висок квалитет на јаглероден челик Големина : Внатрешен дијаметар 8мм Пакет Вклучуваат : 4 Поставува страната спојка Овие се убаво изграден страната спојка конектор за вашиот проект.Подобрувањето на квалитетот се забележува по замени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76