• Неодамнешно
Wanty Црна Antistatic Вода-Доказ, Прашина-Доказ Најлон Ткаенина Печатач Покрие Случај Заштитник за Fujitsu ScanSnap iX500 Колор Дуплекс Биро Скенер за Mac и PC

Wanty Црна Antistatic Вода-Доказ, Прашина-Доказ Најлон Ткаенина Печатач Покрие Случај Заштитник за Fujitsu ScanSnap

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

Специјално дизајнирани за спецификациите на Fujitsu Scan Snap i X500 Колор Дуплекс Биро Скенер.Спречете го вашиот Биро Scanner од прашина, spills, гребнатини, висока температура, вода, и други загадувачи.Направени од 600 D најлон, никогаш нема да прашина стигнат до својата опрема, и чистење е толку лесно како ги надолу со влажна крпа.Лесно може да биде укината и зачувани кога не е во употреба, ќе не заземаат повеќе простор апсолутно.Димензии (H x W x D) : 31cm X 16cm X 18cm X 11cm(12.20 X 6.29 X 7.08 X 4.33 инчен).Нашите Wanty е има за Цел следниве : 1.Висок квалитет, а ниска цена. 2.Wanty е посветена на 100% задоволството на нашите клиенти. 3.Ние ќе го понуди најдоброто решение за било кое прашање на производот сте го купиле од Wanty.Може да се користи Fujitsu Scan Snap i X500 Колор Дуплекс Биро Скенер за Mac и PC (PA03656-B305) Материјал : 600 D најлон, водоотпорен и прашина доказ Димензии (H x W x D) : 31cm X 16cm X 18cm X 11cm(12.20 X 6.29 X 7.08 X 4.33 инчи)Пакет вклучуваат 1 x Прашина маска за Документ Скенер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20