• Неодамнешно
Almencla Преносни ПВЦ Рака Манекен за Накит Ракавица Манекен - Лева Рака Црна, како што е опишано

Almencla Преносни ПВЦ Рака Манекен за Накит Ракавица Манекен - Лева Рака Црна, како што е опишано

Buyers rating:
DEN 230.64

Количина на стоки

Високо-степен реална машка рака форма, подобар начин за да се покаже вашата стока.Совршен за прикажување на накит, види, прстени, нараквица, ракавици, итн.Изработени од ПВЦ, лесен, здрав и издржливи.Одличен помошник за да ги организирате вашите производи и зголемување на вашата продажба.Стабилна база може да се инсталира магнети.Опис : - Изработени од ПВЦ, лесен, здрав и издржливи. - Високо-степен реална машка рака форма, подобар начин за да се покаже вашата стока. - Стабилна база може да се инсталира магнети. - Совршени за прикажување на накит, види, прстени, нараквица, ракавици, итн. - Одличен помошник за да ги организирате вашите производи и зголемување на вашата продажба.Спецификација : - Материјал : ПВЦ - Висина : околу. 31cm / 12.2 инчен, - База Дијаметар : прибл. 7.5 cm / 3.0 инчен - Боја : Бела, Црна, Natural Package Вклучува : 1 Парче Машки Рака Mannequin Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни следи и светлина.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не го умот, пред цел.Ви благодариме.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20
Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32
8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76
Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00