• Неодамнешно
DXX-HR Линеарно Движење Водич, Двојно Вратило Топката Тема Линеарна Водич Железнички со 42 Моторни 200 mm Комунални Удар за Индустриски (1605)

DXX-HR Линеарно Движење Водич, Двојно Вратило Топката Тема Линеарна Водич Железнички со 42 Моторни 200 mm Комунални

Buyers rating:
DEN 614.40

Количина на стоки

Материјал : алуминиум легура материјал, тоа има убав изглед и разумен дизајн.Перформанси : Овој водич железнички има висока лизгачки вкочанетост и ниска термичка деформација.Функција : идеална основа за комбинирана машина алатки и автоматски линии.За широка потрошувачка : се користи во линеарна назад и апликации, погоден за автоматизација индустрија.Параметри : ефективно центар е 200 mm и во три топката тема модели за избор.Ако имате било какви прашања во врска со производот, може да се дојде до нас и ние ќе ви одговориме во рок од 3 часа!Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Материјал : алуминиум легура Ефективни удар : 200 mm Топката тема модел : 1204, 1605, 1610 Завртка род дијаметар : 12 mm, 16 mm, 16 mm мотор ќе биде еднаш (mm) : 4 мм, 5 мм, 10 mm Мотор : 42 моторни Изборен стил : употребливи центар 200 mm 1024 топката конец, употребливи удар 200 mm 1605 топката конец, употребливи удар 200 mm 1610 топката тема Пакет содржина : 1 x водич железнички (со 42 мотор).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00
8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20