• Неодамнешно
STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски Поправка Комплет за Компјутер, iPhone, Лаптоп, КОМПЈУТЕ?

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

Buyers rating:
DEN 839.76

Количина на стоки

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спречи лизгање, испорача удобно контрола и максимален вртежен момент. 【Практични Додатоци】Оваа електроника алатка комплет содржи 27 ефективни алатки за различни поправка потреби. 【Професионален Дизајн】Нашата компјутерска алатка за полнење е хуманизирано дизајниран да се зголеми вашиот поправи способности.Четка и Крпа се идеални за чистење. 【Издржливост & Сигурност】На битови се ЦПУ машински да бидат прецизни, и направен од висок квалитет на Хром Vanadium Челик кој е 60 HRC цврстина, за да се обезбеди траен перформанси.Покрај тоа, 4mm и 1/4" малку колекции папки се во прилог на преносни оксфорд торба со лепенка, нудејќи полесно чување и вршење.Јасно видлива големина обележја на секоја малку се направи големина идентификација брзо.Ако имате било какви проблеми со вашиот алатка поставува, едноставно контакт со сервисот за проблеми им помогне на, делови, замена или враќање на средствата.Секоја алатка во оваа шрафцигер за полнење е посебно дизајниран и избрани од страна на нашите техничари да се справи со секоја работа, како што се отворање, чистење, монтажа, изградба и поправка, одлична за DIY проекти или гаража/home проекти за подобрување, како што се КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Смартфон, Macbook, РК Играчки, Очила, Nintendo/Playstation/Xbox Контролер и Конзола, HVAC, Мебел, Автомобил, Велосипед, Gunsmith, Toasters, кафематот, Машини за Шиење и други апарати за Домаќинство.【Различни & Флексибилност】STREBITO сите во еден шрафцигер комплет вклучува 120 Компјутери 4mm прецизност битови и 44 Компјутери 1/4" безбедност битови, обезбедување ќе имаат најголем комплетен асортиман на рамки за електроника и домаќинствата поправки.На 4mm битови (Филипс, Torx, Pentalobe, Triwing, итн) се погодни за Компјутер, Лаптоп, Телефон, Macbook, i Phone, PS5, Nintendo Прекинувач, Xbox контролер конзола и повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76
Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20