• Неодамнешно
Sizikato Симпатична Патка во Облик на Порцелански Чашата и Чинијата Наместете. 5 Унци

Sizikato Симпатична Патка во Облик на Порцелански Чашата и Чинијата Наместете. 5 Унци

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Материјал : висококвалитетен порцелан.Калибар : 3.5 инчи, висина : 2.4 инчи, капацитет : 5 унци.Симпатична и убава, здрав и издржлив, лесен за чистење.Погоден за чај, кафе, млеко, итн.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Sizikato Симпатична Патка во Облик на Порцелански Чашата и Чинијата Наместете. 5 Унци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20
Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00