• Неодамнешно
Elenco Лемење Станица - 48 Вати со Железо Носителот & Сунѓерот

Elenco Лемење Станица - 48 Вати со Железо Носителот & Сунѓерот

Buyers rating:
DEN 959.28

Количина на стоки

Аналогни Контрола Ниска цена 48 вати лемење станица во кој прирачник температура поставувања.Вклучува носителот инка за железо, сунѓерот подлога за чистење на врвот и на on/off индикатор светлина.Електроника контрола на температурата, моќ LED.Оваа единица ќе ви обезбеди со алатки потребни за да се заврши лемење проекти.За 30 години Elenco е користење на нивните силни инженерство и дизајн вештини да се развие сигурен, пристапни електронски тест опрема, алатки, и образовни проекти.Од Производителот на Оваа Температура Контролирана - Аналогни Контрола Ниска Цена Лемење Станица во кој прирачник температура поставувања.Карактеристики : 48 W лемење железо, Температура спектар 350°F - 900°F, Електроника за контрола на температурата, Моќ LED, Анти-статички земјата излез.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20