• Неодамнешно
Орегон Ламиниране Топла Laminating Пошта 5x7 Фото (Пакување од 100) 3 Мили 5-1/4 x 7-1/4 Мат/Сјај

Орегон Ламиниране Топла Laminating Пошта 5x7 Фото (Пакување од 100) 3 Мили 5-1/4 x 7-1/4 Мат/Сјај

Buyers rating:
DEN 1120.80

Количина на стоки

Мат Финиш го Подобрува Црни и Бели Фотографии, Слики и Темно Мастило на Светлината Хартија додека Драматично Намалување на Отсјај.Врвен Квалитет на ПЕТ Пластика со Топлина Активира Лепило и Заоблени Агли за Безбедно и Професионален Финиш.Орегон Ламиниране Мат Ламинатни Овозможува на Површината да се Напише На (потписи, белешки, резултати, итн.).Вклучува најмалку 1 силикони обложени обновливи laminating превозникот за Laminators дека Ги Прифати. 5.25 x 7.25-инчи и 3 мили дебел; Метрички 133mm X 184mm и 75 microns дебели. 100 5x7 фотографии со големина 3 мили топлина активира laminating пошта 5.25 x 7.25-инчен може да се менува со мат финиш една страна и јасно гланц другата страна.Орегон Ламиниране мат/сјај laminating пошта се разновиден избор, бидејќи на мат финиш, од една страна, овозможува пишување-на површината за потписи, белешки, резултати, итн.со молив или ballpoint пенкало додека сјај страна го прави бои поп.Исто така, мат страна додава разлика кој го подобрува црни и бели фотографии, слики и темно мастило на светлината хартија додека драматично намалување на отсјај.Пакувањето вклучува најмалку 1 силикони обложени laminating превозникот за оние машини кои бараат превозници.Орегон Ламиниране квалитет ги исполнува или го надминува сите големи брендови.Максималната големина на хартија се препорачува за оваа торбичка е 5 х 7-инчен (или помалку), да се остави стандард границата на јасни ламинатни околу сите страни на картичка за безбедна запечатени раб.БЕЛЕШКИ : Индустриски стандардна спецификација за 3 мили laminating пошта е 3 mils на секоја размавта за вкупно 6 mils додаден на вашиот лист хартија.Исто така, 1 мили е еднаква на 1/1000th од очигледна (или 25 microns метрички).Laminating пошта се запечатени на само еден раб и отворен за други три (како папка).Лепило станува јасно кога топлина активиран. 3 мили е најтенкиот и најасните стандард торбичка дебелина и компатибилна со речиси секој термички торбичка laminator на пазарот.Answer : ___________________________ Note : Сите laminating пошта НЕ се исти, особено во јасност и поврзување.Инсистираат на автентични Орегон Ламиниране марка laminating пошта.Прифати ништо помалку од ★★★★★ најдобра цена вредност на располагање.Нема да се жалам.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76
8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76