• Неодамнешно
Gila 50167279 Топлина Контрола 3-во-1 Прозорец Филм, 3ft x 15ft, Транспарентна

Gila 50167279 Топлина Контрола 3-во-1 Прозорец Филм, 3ft x 15ft, Транспарентна

Buyers rating:
DEN 2013.60

Количина на стоки

ГОЛЕМИНА : 3ft x 15ft.ДОДАВА УДОБНОСТ & ЕФИКАСНОСТ : Отфрла до 59% од вкупната Сончева Енергија и го намалува сјајот до 72%, изработка на ентериери ладилникот и поудобно.ШТИТИ ЕНТЕРИЕРИ : го Блокира до 99% на УВ зраци, помага да се задржи вашата внатрешни работи од исчезнува.Погоден за криви површини.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА, ТРАЈНИ РЕЗУЛТАТИ : Трајни лепило материјал е лесно да се справи и цврсто се држи до windows за тековните бенефиции.РЕЧИСИ НЕВИДЛИВИ : Нашите најдобри оптички јасност во споредба со другите Gila Топлина Контрола на прозорецот филмови.НИСКА РЕФЛЕКСИВНОСТА : Идеален за сопствениците на куќи или здруженија кои ја претпочитаат не се огледува надворешен изглед.ИНСТАЛАЦИЈА на АЛАТКИТЕ се ПРОДАВА ОДДЕЛНО : Gila заврши прозорец филм инсталација kit (item RTK500) се препорачува да ја заврши својата DIY прозорец филм потребите на проектот.Gila 3-во-1 Топлина Контрола на Прозорецот Филмот е интелигентно дизајниран топлина контрола на прозорецот филм кој ќе го трансформира вашиот windows.Тоа е комбинација на напредни топлина и отсјај-се одбива технологии со ниски рефлексивноста материјал да се создаде производ што е ефикасен и речиси невидливи.Оваа лепило-базирани филмот е конструиран за да се обезбеди брз, лесен за инсталација дека се придржува цврсто да се рамни стаклени површини.Нема потреба за професионални монтери-овој филм е без мака и совршен за DIY (Do It Yourself) проекти.Филмот се одразува УВ зраци, истовремено овозможувајќи во природна светлина и одржување вашиот поглед од надвор.Тоа е енергетски ефикасна, премногу.Блокирање на топлина може да доведе до пониски за ладење на трошоците и зголемување на удобност во соби со директна сончева светлина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20
Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00