• Неодамнешно
Asobilor Монтажни Надградба на Слушалка Кабел Компатибилен со Зајнхајзер IE80 IE8 IE8i Слушалка со Далечинскиот управувач & Микрофон (Црвено)

Asobilor Монтажни Надградба на Слушалка Кабел Компатибилен со Зајнхајзер IE80 IE8 IE8i Слушалка со Далечинскиот

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Далечинска Контрола на Јачина на звук : Замена слушалка кабел со јачина на звук горе/долу копчиња, ви овозможува да ја прилагодите јачината на волја за подобро искуства.Вграден Микрофон : одговарање на телефонски повици со едно копче операција, уживајте во рацете бесплатен повик со тој приклучок за слушалки аудио кабел, паузирате или да започнете со музиката секогаш кога ќе сакате со едноставен допир на копче.Премиум Дизајн : 3.9 ft долго замена аудио кабел со 3.5 мм L-Облик аудио џек и директно џек за одличен квалитет на звукот, широк компатибилност и бесплатен начин на употреба.Висок Квалитет : Кристал бакарна жица, со голема брзина за пренос на податоци стапка за чист и квалитетен звук, ПВЦ надворешната школка, модерен изглед и мека рака-чувствуваат, силни и издржливи главата џек.Работи добро со i Phone и Android паметен телефон.Компатибилен со Зајнхајзер IE80 IE8 IE8i Слушалка. 12-месечен се грижи слободен гаранција,лесна-за-се постигне пријателски услуги на клиентите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат