• Неодамнешно
Премиерот 398208 Amphomag Универзална Истури Neutralizer, Shaker Шише, 3 lb. (Пакување од 6)

Премиерот 398208 Amphomag Универзална Истури Neutralizer, Shaker Шише, 3 lb. (Пакување од 6)

Buyers rating:
DEN 5757.84

Количина на стоки

3lb јачина на звук.Пакет од 6. Висока Ефикасност.Сигурен.Високо ниво на перформанси.Amphomag е безбедна и user-friendly универзална истури neutralizer и sorbent.Тоа ефикасно да се справува со сите ваши истури контрола потреби поради својата уникатна способност да се неутрализира киселини и бази.Покрај тоа, Amphomag содржи иновативна мулти-опсег p H индикаторот што понатаму поедноставува истури одговор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00