• Неодамнешно
Van Gogh Мешани Медиуми Спирала Граница Подлога, 140lb, 30 Листови, 5.8 x 8.3 / А5

Van Gogh Мешани Медиуми Спирала Граница Подлога, 140lb, 30 Листови, 5.8 x 8.3 / А5

Buyers rating:
DEN 249.12

Количина на стоки

Неверојатен избор за секој техника!Користење со бои, фломастери, моливи, итн.за да ја споделите вашата креативност надвор.Поединечни листови во рампа мерка 5.8" x 8.3" / 14.8 cm x 21cm (А5). 1-страна спирала bound : оваа подлога содржи 30 листови кои се спирала врзани за постават рамни страници.На хартија тежина е 140lb. / 300g.Мешани медиуми хартија има текстура површината за техниката на вашиот избор.Неверојатен избор за секој техника!Користење со бои, фломастери, моливи, итн.за да ја споделите вашата креативност надвор.Оваа спирала граница хартија подлога содржи 30 листови на текстура хартија.Хартија тежина : 140lb. / 300g.Лист големина : 5.8" x 8.3" / 14.8 cm x 21cm (А5).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00