• Неодамнешно
1080P Жичен Безбедносна Камера Систем, SANNCE 8CH DVR и 8Pcs Куршум Камери со 100ft Ноќ Визија, Далечински Пристап, Нема Хард Диск

1080P Жичен Безбедносна Камера Систем, SANNCE 8CH DVR и 8Pcs Куршум Камери со 100ft Ноќ Визија, Далечински Пристап,

Buyers rating:
DEN 5130.48

Количина на стоки

【Полна 1080 P HD видео Безбедносна Камера】Можете да добиете одлична 1080 P со висока дефиниција снимката на она што ќе се грижи најмногу со овие SANNCE 1920 TVL high-definition надзор DVR и камери. 【Smart IR Cut Ноќ Визија】 Опремени со премиум инфраред светла и IR cut, овие камери се способни за генерирање до 100ft црна и бела ноќ визија во ниска видливост околности. 【IP66 Водоотпорна】 IP66 водоотпорна камери може да се заштити вашиот дом без разлика raining или снег, што ги прави совршен за да се издржи екстремни временски услови во употреба на отворено. 【P2 P Далечински Пристап】Со овој SANNCE Безбедносна Камера Систем, вие сте во можност да се види на телевизија за следење видео, снимање и репродукција на вашиот Андроид и i OS уреди во секое време секаде. 【Една Година Гаранција】 Сите набавки се вклучуваат една Година Домашни Гаранција, вклучувајќи и 30-ден на враќање за наплата на гаранција плус Живот Професионална Поддршка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00