• Неодамнешно
GRETD Британски Попладне Чај, Чај Сет, Коска Кина Кафе, Европски Стил Мали Керамички Сет за Кафе

GRETD Британски Попладне Чај, Чај Сет, Коска Кина Кафе, Европски Стил Мали Керамички Сет за Кафе

Buyers rating:
DEN 1461.60

Количина на стоки

Тенок, но елегантен, мазна површина го прави различни од обичните порцелан.Тоа е се придржува до коска Кина национален стандард, еколошки.Различни модели за да го изберете од, кралската и класичен.Ако сте малку допрете тоа, можете да добиете многу јасни звук.Не е тоа уживање на уметноста?.Материјал : коска кина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални

Висококвалитетни материјали : на закачалката е изработена од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да се на

DEN 1924.80