• Неодамнешно
2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација, Црвено&Бело

2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,

Buyers rating:
DEN 1744.80

Количина на стоки

❤️【МАТЕРИЈАЛ се Отстранува, Перат; Топло нова голема пробие ѕидот со различни дизајни; Предлага Простор Одговара : Момчиња Соба, Студија Соба,Канцеларија, трпезарија, Бања, Спална соба, Дневна Соба, Продавници, Кујна Димензии : 17*9.5 во; Валани Ѕид Налепница - Не Укината Совети : 1.Препорачуваме ставање на БЕЛА таваница за Најдобри Визуелни Ефекти, бидејќи не е тесен бел "работ" кои ја опкружуваат целата слика; 2. Ве молиме имајте на површината РАМНА, СУВИ и ЧИСТИ пред лепење; 3. Можете да користете кредитна картичка, за да се избалансираат сите меурчиња, почнувајќи од центар до рабовите; Уживајте БОЖИЌ низ ѕидот на Уметноста каде и Како да го Користите : 1.Изберете мазна, чиста и сува површина.Кора на налепници од лист, еден по еден 2.Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа нека е можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно,ако е потребно 3.Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор 4.Ако имате меури, да земе една игла да понесе ги Чисти мазната површина пред да се држат за тоа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебе се Игра Мат Кружни Круг Бебе да Ползи Мат за Доенчиња Години, Индексирање, Салата Или Дете Соба Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе се Игра Мат Кружни Круг Бебе да Ползи Мат за Доенчиња Години, Индексирање, Салата Или Дете Соба Декорација

☀[Мултиголемина, мултистил] Нашиот круг патосници имаат три димензии со дијаметар од 27.6 ВО / 31.5 ВО / 39.4 ВО

DEN 1490.40
Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални

Висококвалитетни материјали : на закачалката е изработена од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да се на

DEN 1924.80
Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 383.76