• Неодамнешно
Пинк Црвено Peony Ѕид Decals Цвеќиња Ѕид Налепници за Спалната соба, Акварел Peonies Ѕидни Постери Гроздобер Кора и се Држи Уметност Мурали Позадина за Дневна Соба Девојки С

Пинк Црвено Peony Ѕид Decals Цвеќиња Ѕид Налепници за Спалната соба, Акварел Peonies Ѕидни Постери Гроздобер

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

【ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ】На Цвеќе оркестарот ѕид налепница е направен од премиум ЕКО-пријателски водоотпорен ПВЦ.Не-токсични, еко-пријателски, водоотпорен, безбедност, со силна само-вискозност!. 【ПРЕКРАСНА ДОМА ДЕКОР】Ајде!Додадете малку боја и забава на животот!Ајде да се разбудам на ѕидот и да направи соба со светли и убави!Таа е погодна за спалната соба, playroom, дневна соба, сала расадник, градинка училница, итн. 【ПРЕКРАСНА ДОМА ДЕКОР】Ајде!Додадете малку боја и забава на животот!Ајде да се разбудам на ѕидот и да направи соба со светли и убави!Таа е погодна за спалната соба, playroom, дневна соба, сала расадник, градинка училница, итн. 【БИДЕ СВОЈ ДЕКОРАТОР】Дома декорирање може да биде толку лесно.Нема повеќе да вработат некој да го направи тоа за вас.Вие само треба неколку минути да декорирате вашиот дом совршено. 【ВНИМАНИЕ】1. Проверете дали ѕидот површина е мазна,чиста,сува и прашина кога се држи(многу важно) Ако постојат некои меури,можете да користите нула картичка за отстранување на меурчињата. 2. Ако го најде својот агол е малку свиткан, се користи фен за коса да се малку топлина лепило(назад на налепница) и притиснете го цврсто. 3.Кога отстранување на тоа, ќе може да се користи фен за коса да се загрее на лепило, а потоа користете нож за да го подигнете аголот на налепница нежно и излупете го полека.Што Ви Направи Изненадување: 1.Водоотпорен, сонце за заштита и colorfast.Бојата на моделот, исто така може да трае долго време, не исчезнат. 2.Самолепливи, лесно на & лесно off. 3.Без разлика на тоа е сува или влажна простор, тоа нема да падне лесно. 4.DIY!Бидете свој декоратор!Покажете ја вашата креативна и уметничка дарба и да донесат освежување изглед на собата. 5.ГОЛЕМА КАКО ПОДАРОК, донесе среќа на вашите деца.Она Што Се Загрижени: 1.Не леплива остатоци, отстранете во секунди без да се оштети. 2.Лесно да се создаде нов изглед и промена на стилот на секоја соба во прашање на минути.Ѕидот декорација може да се користи на речиси секој рамни површини (ѕидови, огледала, прозорци, мебел, електроника итн.) и, исто така, за малку текстура ѕидови.Она Што Треба Да Се Има Предвид : 1.Ве молиме бидете сигурни дека ѕидни површини се суви и прашина слободна површина. 2.Овој ѕид decal доаѓа во тек во пакет, ве молиме да се постават на тежина над него, до станува рамна, пред да се применат на ѕид за да се добие најдобар резултат. 3. Стап во согласност со сликата, или DIY во вашата сопствена идеја. 4. Излупете исклучување на хартија и потоа се лепат на ѕидот, отворајќи од средината кон лево и десно за да почнеме со забава на рацете на домашна декорација!Ние ви послужи wholeheartedly!Ако имате било какви прашања во врска со нашите налепници, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА�

DEN 9599.76
Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76