• Неодамнешно
Брејди 4.11 X 200' Црно/Синозелена/Магента/Жолта GlobalMark Смола Печатач Лента

Брејди 4.11 X 200' Црно/Синозелена/Магента/Жолта GlobalMark Смола Печатач Лента

Buyers rating:
DEN 15158.40

Количина на стоки

8 во.таблите на четири различни бои им овозможуваат на корисниците да се печати четири бои на етикетата, без да се разменуваат панделки.R4400 Серија на Смола Формулација нуди одлична отпорност на растворувачи, гребнатини и висока топлина кога се печатени на соодветна етикета материјал.Се препорачува за печатење на сјајни или многу мазна етикета акции, како што се Б-483 Ултра Агресивен Полиестер и Б-423 Постојан Полиестер од Брејди.Панделки брод автономни во касети дека капка директно во Global Mark печатач и "кликнете на" правото на своето место.Ставка Детали - Супер-тешка, тест-доказ Global Mark панделки се осигура вашата печатен текст, кој трае со години отворено и во индустриски средини.Производ Атрибути -Тип На Производ - Печатач Лента Легенда - Никој Димензии - 4.11" X 200' Материјал - Смола Боја - Црна - Цијан - Магента - Жолта Трговско Име - Global Mark.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас

DEN 2228.88
Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1632.00