• Неодамнешно
ЕП | ЗАЈНХАЈЗЕР се Прилагодат 660 (1000200) - Двојно-Еднострани, Dual-Конективност, Wireless, Bluetooth, Adaptive АНГ во Текот на Уво Слушалки | за Биро/Мобилен Телефон & обичен телефон | Ти

ЕП | ЗАЈНХАЈЗЕР се Прилагодат 660 (1000200) - Двојно-Еднострани, Dual-Конективност, Wireless, Bluetooth, Adaptive

Buyers rating:
DEN 6930.96

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Врвен повик јасност напојува од страна на ЕП ПИ.Се организира со Алекса.Уверение за Microsoft Тимови и оптимизиран за УЗ.Четири адаптивни АНГ микрофон систем следи вашата работна средина и да се прилагодува на намалување на шумот во отворените канцеларии, додека намалување правец на бучава на отворено.Познатиот стерео звук и персоналните аудио профил значи дека можете да уживате во високо-квалитетна музика да им помогне на вашиот фокус на работа.До 30 часа траење на батеријата.Работа каде, кога и да се Зголеми фокусот и продуктивноста насекаде со крајна слушалки напојува од страна на ЕП АИ за кристално јасна повици, adaptive АНГ се занимаваат со стерео звук.Уживајте во уникатен УЗ оптимизиран решение со машинско учење enhanced микрофон перформанси.Адаптивно АНГ ви помага да ја поврати концентрација од набљудувањето на вашата работна средина и да се прилагодува на намалување на шумот соодветно на тоа; дури и во правец на намалување на бучава кога се на отворено.Добиете директно во соработка работа преку посветена на копчето што започна Microsoft Тимови на вашиот КОМПЈУТЕР преку dongle вклучени.Останете организирани со Алекса Гласовен Асистент и да се поврзете истовремено да мобилен и КОМПЈУТЕР.Дали ревитализација на вашиот open office, работа на-на-go, или уживање во релаксирана се менуваат со супериорен стерео звук, се ПРИЛАГОДАТ 600 зголемува ефикасноста и ја подобрува благосостојбата; суштински аудио алатка за денешните мобилни работна сила.На ЕП ЗАЈНХАЈЗЕР се ПРИЛАГОДАТ 660 (1000200) заменува Зајнхајзер MB 660 (507093).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count

Pampers Круизери 360 вклопуваат е нашето најдобро одговара и заштита за вашиот активен бебе.За јазслободен о

DEN 222.96
Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76
HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА�

DEN 9599.76
Бебе се Игра Мат Кружни Круг Бебе да Ползи Мат за Доенчиња Години, Индексирање, Салата Или Дете Соба Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе се Игра Мат Кружни Круг Бебе да Ползи Мат за Доенчиња Години, Индексирање, Салата Или Дете Соба Декорација

☀[Мултиголемина, мултистил] Нашиот круг патосници имаат три димензии со дијаметар од 27.6 ВО / 31.5 ВО / 39.4 ВО

DEN 1490.40
Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 383.76
Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76