• Неодамнешно
Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count

Buyers rating:
DEN 222.96

Количина на стоки

Pampers Круизери 360 вклопуваат е нашето најдобро одговара и заштита за вашиот активен бебе.За јаз-слободен одговара, нашите 360 Еластичен корселе не ЈАЗОТ во задниот дел како редовни снимени пелени.Лесно да се повлече и се отстрани со Лесно-Солза страни.Лесно отстранување-едноставно rip, се тркалаат и безбеден во прилог располагање лента.Противалергиски% елементарен хлор белење, parabens и латекс (природен каучук).Pampers Круизери 360 вклопуваат е нашето најдобро одговара и заштита за вашиот активен бебе.За разлика од редовните снимени пелени, Нашите 360 јаз-слободен одговара протега околу вашето бебе е половината и не празнината на својот грб.Заборавајте обезбедување на пелена Лента, Круизери 360 одговара е брзо и лесно да се повлече на вашиот малку wiggly еден и лесно да се отстрани со Лесно-Солза Страни.И за лесно отстранување, едноставно rip, заврши и се тркалаат пелена тогаш сигурно со приложените располагање Лента.Да се задржи вашата бебешка кожа здрава, Круизери 360 одговара брави wetness далеку од кожата до 12 часа и е противалергиски-без елементарен хлор белење, parabens и латекс.Од Pampers, #1 педијатар препорачува бренд.Природна гума.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 383.76
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржли

DEN 883.20
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 11654.88
Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76