• Неодамнешно
Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки, Облека Сортирање прачки/С

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални

Buyers rating:
DEN 1924.80

Количина на стоки

Високо-квалитетни материјали : на закачалката е изработена од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да се наведнувам, и има силна товарот капацитет.Широк спектар на апликации : многу погоден за додавање виси простор во дом коридори, влезовите, спални соби, кабинети или балкони.Простор за заштеда на енергија : може да се сместат голем број на облека, може да се организираат и да се прикаже дневна облека или сезонски облека, се создаде во места каде што повеќе виси простори се потребни.Природни виси : Нема потреба да се свитка облека, да ги задржи на облека во природна виси држава на сите времиња, да се спречи деформација и брчките, и да ја направат полесно да се земе.Услуга Гаранција : Ако наидат на проблеми, можете да контактирате со нас и ние ќе ги реши вашите проблеми.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76