• Неодамнешно
JBHURF детска Постелнина Сет, Чист Памук Цртан филм Градинка Ватенка, шест-Парче Сет, Градинка Ватенка Три Парче Сет, Бебе Памук, Постелнина, Памук, Исполнет Ватенка core/

JBHURF детска Постелнина Сет, Чист Памук Цртан филм Градинка Ватенка, шест-Парче Сет, Градинка Ватенка Три Парче

Buyers rating:
DEN 2366.40

Количина на стоки

100% Памук.Три-парче детска постелнина поставите големината вклучува : 1 x еден прекривки капак (120*150 cm/памук пополнување), 1 x перница капак (60*135 cm/памук пополнување), 1 x pillowcase (30*50 cm/памук пополнување) .Тоа ќе ја зајакне вашата внатрешна декорација и донесе нов и елегантен изглед на вашите деца е спалната соба.Фантастични, whimsical дизајн : направи спиење бајка со нашите шармантни печатени кревет.Оваа убава и енергичен постелнината е илустрирана со животни, овошје, автомобили, и конструкторски тимови, што го прави лесен за деца на сонот.Easy-care постелнина : Сите наши постелнината е изработен од мека памучна ткаенина (100% памук).Лесно да се мијат (40c), брзо сушење, трајни, собори сушење на ниски температури, и бара минимално пеглање.Висок квалитет на детски комплет постелнина : може да создаде повеќе дневна забава моменти.Ние дизајн живот-пријателски производи за младите семејства без компромитирање на инспирацијата, имагинацијата, квалитет и дизајн.Етички производство, сите наши производи се произведени во согласност со ISO и Oeko-Tex меѓународните регулативи, така што секој процес од предиво извори на ткаење, обработка, крои и пакувањето се врши во согласност со највисоките етички стандарди, имајќи го во предвид квалитетот.Оваа целосна кревет вклучува двострано прекривки маска, pillowcase и појавување на листови.Оваа децата креветчето собата е направен од 100% памук и е мека на допир.Овие 100% памук, прекривки ги опфаќа има елегантен изглед.Ова може да биде одличен подарок за вашата сакана.Можете да остатокот увери дека секој производ ги исполнува нашите високи стандарди за безбедност и страст за забава!Преку нашите прекрасни и око-фаќање на дизајн, се донесе еден нов, елегантен, луксузен и луксузен изглед на вашите деца, децата на спалната соба.Тоа е направен од супер мек, easy-care памук мешавина ткаенина, па тоа суши брзо, песна и помалку често, и се трајни.Инструкции за перење : Машина за миење на 40°C, а може да се суши.Достапни за години во еднокреветни и двокреветни големини.Бебе кревет setinclude : Три парче сет без core/ватенка покрие 120*150 pillowcase 30*50 перница покрива 60*135 (15 cm длабок џеб)2 catties памук шест-парче сет / 2 catties памук ватенка core + 1.5 catties памук перница core + бисер памук перница јадро + ватенка маска + перница маска + pillowcase3 catties памук шест-парче сет / 3 catties памук ватенка core + 1.5 catties памук перница core + бисер памук перница јадро + ватенка маска + перница маска + pillowcase4 catties памук шест-парче сет / 4 catties памук ватенка core + 1.5 catties памук перница core + бисер памук перница јадро + ватенка маска + перница маска + pillowcase (се препорачува за есен и зима)Седум-парче памук мајка core set The постелнина сетот не содржи било мастило или спојници.Квалитетот на постелнината е многу добра, ве молиме да се чувствуваат слободни да го купат.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме.Јас сум среќен да се справи со било каков проблем клиенти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА�

DEN 9599.76
Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76
Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржли

DEN 883.20
Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 383.76
Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија

3 различни филтри за корекција на боја во различни вода длабочините и различни извори.Пурпурна филтер е

DEN 258.96