• Неодамнешно
DLROJSL Четири-Парче Еден Дом чаршаф Ватенка Покрие Мали Свежи Постелнина Три Парче Сет Постелнина (Големина : 1.8 м)

DLROJSL Четири-Парче Еден Дом чаршаф Ватенка Покрие Мали Свежи Постелнина Три Парче Сет Постелнина (Големина

Buyers rating:
DEN 4143.60

Количина на стоки

Високо-број и висока густина ткаенини : ткаенина е погуста, подебели, мека и нежна, а има подобра кожа-friendly својства.Памук ткаенини : избраниот висок квалитет на памук, мека и кожа-пријателски, влага-апсорпција и дише, не е лесно да се pilling.Реактивен печатење и боење процес : висока постојаност на боја, без иритација, заштита на животната средина, ниска намалување, миење и издржливи.На AB верзија има различни дизајни, стилски личност, и двострано визуелно уживање.Едноставно заоблени чаршаф дизајнот е добар drapability, е погодно да се грижи, и е стилски и убави.Име на производ : четири-парче памук suit Commodity ткаенини : cotton Commodity технологија : реактивен печатење и dyeing High-број и висока густина ткаенини : ткаенина е погуста, подебели, мека и нежна, а има подобра кожа-friendly својства.Памук ткаенини : избраниот висок квалитет на памук, мека и кожа-пријателски, влага-апсорпција и дише, не е лесно да се pilling.Реактивен печатење и боење процес : висока постојаност на боја, без иритација, заштита на животната средина, ниска намалување, миење и издржливи.На AB верзија има различни дизајни, стилски личност, и двострано визуелно уживање.Едноставно заоблени чаршаф дизајнот е добар drapability, е погодно да се грижи, и е стилски и убави.и се мијат.Пакетот вклучува : 1 * 4 парче set Warm потсетување : Овој производ е 4 парчиња на КОМПЈУТЕРИ постелнина, тоа не содржат ватенка!Тоа е ватенка, не ватенка! Без filler Manual мерење, 3-5cm грешка е нормално.Ви благодариме!Ве молиме имајте во предвид големината : различни земји имаат различни стандарди, ве молиме проверете ја големината инструкции при купување.Тоа може да ги исполни барањата на човечкото тело и кожата, а исто така го одразува исклучителен квалитет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 383.76
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржли

DEN 883.20
Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот

Усвојува премиум простор алуминиумски материјал, издржливи во употреба, wearresistant и corrosionresistant.Wallmounted држа

DEN 419.76
HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА

DEN 9599.76