• Неодамнешно
Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија Додаток за во автомобил, за Gopro 9

Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија

Buyers rating:
DEN 258.96

Количина на стоки

3 различни филтри за корекција на боја во различни вода длабочините и различни извори.Пурпурна филтер е погоден за употреба во слатководни помеѓу 525m/16.482 фт, корекција на боја отстапување и враќање на зеленкаста боја.Црвен филтер е погоден за употреба во морето област помеѓу 525m/16.482 фт, корекција на боја отстапување и враќање на зеленкаста боја.На магента филтер е погоден за употреба во морето област помеѓу 525m/16.482 ft да се поправи бојата отстапување и се врати во сина боја.Погоден за Gopro 9. Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Нуркање Филтер Set Material : PCColor : Виолетова, магента, red Weight : Прибл. 38g Применливи модели : за GOPRO ХЕРОЈ 9 Package Листа : 1 x Виолетова филтер 1 x Магента filter1 x Црвено filter1 x Складирање торба.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% brand new
Item type:
 Diving Filter Set
Material:
PC
Color:
Purple, magenta, red
Weight:
Approx. 38g 
Applicable models:
for GOPRO HERO 9
Package List:
1 x Purple filter 1 x Magenta filter :
1 x Red filter :
1 x Storage bag :

Купувачи како што сакаат

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 11654.88
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржли

DEN 883.20
Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот

Усвојува премиум простор алуминиумски материјал, издржливи во употреба, wearresistant и corrosionresistant.Wallmounted држа

DEN 419.76
Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76
Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 383.76