• Неодамнешно
Бебе се Игра Мат Кружни Круг Бебе да Ползи Мат за Доенчиња Години, Индексирање, Салата Или Дете Соба Декорација 39.4 ВО

Бебе се Игра Мат Кружни Круг Бебе да Ползи Мат за Доенчиња Години, Индексирање, Салата Или Дете Соба Декорација

Buyers rating:
DEN 1490.40

Количина на стоки

☀[Мулти-големина, мулти-стил] Нашиот круг патосници имаат три димензии со дијаметар од 27.6 ВО/31.5 ВО/39.4 ВО (70cm/80см/100cm) за да изберете од, и исто така, постојат различни стилови на моделот дизајн, дизајн на Вашата соба е повеќе уникатен. ☀[Високо-квалитетни материјали] Нашата патосници употреба висока густина простор еластична памук interlayer, која е абсорбента, не се лизга, парична казна пената, и мека на допир.Средината interlayer е висока густина мемориска пена, која може ефикасно да се ослободат нога притисок.Може да се мијат или машина изми, абразија-отпорни, не lint, не исчезнува. ☀【СУПЕР МЕКА ПОВРШИНА ТЕПИХ】мек тепих е многу соодветен за детската соба декорација, не само што изгледа симпатична и модерен, но, исто така, создава топло и удобно место за децата. ☀[Лизга отпорни на дното дизајн] спалната соба тепих, не се лизга дизајн.Издржливи зафат поени зголемување на триење и да се направи тепих се лизга отпорни.Оваа мека круг тепих спречува децата од допирање тешко подови.Кат теписи со различни модели и модели можат да бидат интегрирани со разни декоративни стилови.Ова е одличен избор за детска девојка бебе соба декорација. ☀【Повеќенаменски】Широко се користи во домашна декорација.Тоа може да се користи како детска спална соба тепих, девојка соба тепих, градинка мат, дете соба декорација тепих, а децата се игра тепих, дневна соба тепих или студија мат, кујна или купатило не се лизга мат.Ние нудиме различни бои и големини, така што ќе може да го изберат најсоодветен дома декорација тепих.Големина : Три големини се достапни : 27.6 инчи/31.5 инчи/39.4 инчи (70cm/80см/100cm)Карактеристики : Единствена и персоналните печатење, различни стилови погодни за вашата соба.Материјал : Нашата патосници употреба со висока густина просторни еластична памук interlayer, која е абсорбента, не се лизга, парична казна пената и мека на допир.Средниот слој е направен од високо-густина мемориска пена, кои можат ефикасно да го намали звукот на стапките.Тоа може да се мијат или машина изми, тешко носи, lint-бесплатно, и боја-брзо.Широк спектар на употреба : може да се користи како детска соба тепих, девојка соба тепих, градинка мат, дете соба декорација тепих, децата се игра тепих, дневна соба тепих или студија мат, кујната или бањата не се лизга мат.Ние нудиме различни бои и големини, така што ќе може да го изберат најсоодветен дома декорација тепих.Забелешка : Поради различни монитори, бојата на самиот производ може да биде малку поинаков од сликата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот

Усвојува премиум простор алуминиумски материјал, издржливи во употреба, wearresistant и corrosionresistant.Wallmounted држа

DEN 419.76
Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 383.76
Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По�

DEN 11654.88