• Неодамнешно
Shegirl Лажни Ноктите Матирано Мат Вино Црвена Боја Лажни Faux Ноктите Свадба Партија Жените Шарм Помине Додатоци Diy Лажни Ноктите Алатка За На Доградба На Акрилни Нокти

Shegirl Лажни Ноктите Матирано Мат Вино Црвена Боја Лажни Faux Ноктите Свадба Партија Жените Шарм Помине Додатоци

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Целосната-покрие лажни ноктите се направени од високо-квалитетна ABS материјал.Тие се доволно силни за да не попуштат или виткајте лесно, може да се користи за неколку дена под нормални грижа, и може да се користи за подолго време, со висок квалитет на лепак.Со 24 лажни нокти совети, без разлика што вашиот ноктите големина е, можете да изберете лажни нокти кои најмногу ви одговара.Средување и поднесување на нивната должина и облик е лесно.Заврши помине дизајн, различни големини и совршена должина, погоден за нокти салон, DIY дома помине уметност, тоа го прави вашиот ноктите стилски, креативни и свежо.Совршен за свадби, игри, запознавање, но исто така и за ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Вљубените и други празници.Како подароци за девојки, семејството и пријателите.Имајте предвид-Кога ќе се користи лажни нокти, ги избрише вашите нокти со алкохол однапред да се задржи вашите нокти се чисти и здрави.Ако имате било какви други прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Жените Лажни Ноктите Нас : SHEGIRL е накит на компанијата, со фокус на квалитетот и потребите на клиентите.Брза испорака во U. S. Ако наидат на други прашања, ве молиме контактирајте со нас.Можно е дека големината или слика на објектот е малку поинаква од Оваа боја може да се должи на снимањето на животната средина и тоа нема да влијае на користењето.Нокти Првично Чисти ноктите на било полски или oill и одберете thecorrect големина на ноктите.Како да се примени 1.Насочете го изразат на ноктите на работ на cutilcleand цврсто притиснете сее. 2.Ако е потребно,намали или датотека помине во посакуваната форма. 3.Ако сакате,ќе се применуваат горниот слој додава сјај и дизајн заштита.Отстранување : Впие во себе-болен нокти во топла вода за 10minutes.Ова се раствора лепак отстранување на лажни нокти без штета за вашите природни нокти.Не користете сила.Корисен Совет : Притиснете ноктите неколку пати на ден, особено по рацете биле во вода : ).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 383.76