• Неодамнешно
ZS 0-10 Месеци Деца Помине Clipper Поставите 4 Парче Сет Помине Нега на Деца Прст Тример Ножици Помине Clippers на Животните за Складирање Кутија за Патување Пети Ноктите Clippers

ZS 0-10 Месеци Деца Помине Clipper Поставите 4 Парче Сет Помине Нега на Деца Прст Тример Ножици Помине Clippers

Buyers rating:
DEN 1761.60

Количина на стоки

Ноктите clipper совршена алатка за вашиот екстра дебели и неправилни нокти поради габа, возраст, или друга состојба предизвикува неправилен раст. 1. Преносни четири-парче костим : се што ви треба за деца нокти е тука, ноктите ножици, нокти, веѓите и пинцети се спакувани во собата, чуваат дома со стои, или со симпатична кутии. 2. децата производи за нега : Оваа група на анти-лизга помине опфаќа е безбеден за децата од сите возрасти,ноктите грижа е-мора да има додаток за семејството,врвот е тркалезна и рабови се криви и нема да предизвика непријатност. 3. Четири-во-едно помине ножици сет, вклучувајќи ги помине clippers, веѓа clippers, нокти датотеки, пинцети, и комплетна лична нега убавина колекции. 4. Високо-квалитетни материјали помине ножици сет : метални делови се направени од не ' рѓосувачки челик, така што нокти ножици и ножици се тап, нема рѓа, справи изработени од АБС, добра цврстина и жилавост материјали.Вашето задоволство е наша услуга начело.Име : детски помине грижа kit Fit Возраст : 0-10 Months Including : Ноктите Ножици,Ноктите Clippers,Чиста пинцети,ноктите file Material : нерѓосувачки челик,ABS,PPfeature : лесно да се носат,Storable Welcome да се купи。.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76
Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76