• Неодамнешно
Freetress Синтетички Капчиња Плетенка 3X УРБАНИ TWIRL НАВИВАМ 10 (T27)

Freetress Синтетички Капчиња Плетенка 3X УРБАНИ TWIRL НАВИВАМ 10 (T27)

Buyers rating:
DEN 234.00

Количина на стоки

Пред looped капчиња плетенка.Поединечно пред looped.Капчиња & Latch Кука. 3 Blunde Пакет.Free Tress Капчиња Плетенки 3 X Урбани Twirl Навивам 10" Скалпот чистење : Микс Шампон и вода во спреј шише.Спреј смесата директно на главата меѓу делови во cornrow база.Масажа на целиот скалп за да се ослободите било нечистотија или производ start-up.Исплакнете темелно.Како да се Мијат косата : Пред Перење коса, четка од сите tangles почнувајќи од дното и да работат до врвот.За кадрава Коса : Не Четка.Прст чешел за да се отстранат сите tangles.Миење на косата со Syn.Шампон во млака вода.Се применува средството за смекнување на косата : оставете влакна на апсорбира балсамот за неколку минути, а потоа исплакнете темелно.Нежно стискаш на вишокот вода.Не Се Фаќа.Туп сува со чиста крпа и се исуши.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 383.76
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По�

DEN 11654.88
Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 335.76
HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА�

DEN 9599.76
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржли

DEN 883.20