• Неодамнешно
Ziplocks Торба за Чување Организатор, Ги Среди Храна Складирање Торба Носителот Фиока за Домаќинство

Ziplocks Торба за Чување Организатор, Ги Среди Храна Складирање Торба Носителот Фиока за Домаќинство

Buyers rating:
DEN 744.48

Количина на стоки

* Компатибилна со повеќето Ziplocks кеси, и складирање торба има неверојатен капацитет. * Тоа може совршено да се приспособат на повеќето брендови на сендвич кеси, четвртиот кеси, снек торби и галон кеси. * Материјал : Дрво. * Нема потреба да се соберат, само стави Ziplocks торба во кутија според етикета. * Неуредна храна за складирање на пластични кеси може да се чува во фиоки од категорија да се задржи кујната countertops чисти.Опис : - Материјал : Дрво - Неуредна храна за складирање на пластични кеси може да се чува во фиоки од категорија да се задржи кујната countertops чисти. Компатибилен со повеќето Ziplocks кеси, и складирање торба има неверојатен капацитет. - Тоа може совршено да се приспособат на повеќето брендови на сендвич кеси, четвртиот кеси, снек торби и галон кеси. - Нема потреба да се соберат, само стави Ziplocks торба во кутија според етикета.Големина на Табела : 27x27x8cm / 10.63x10.63x3.15inch Package Вклучува : 1 Парче Ziplocks Торба за Чување Organizer Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот

Усвојува премиум простор алуминиумски материјал, издржливи во употреба, wearresistant и corrosionresistant.Wallmounted држа

DEN 419.76
Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76
HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА

DEN 9599.76
Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 11654.88