• Неодамнешно
ONGHAHYIS Тоалет Сад Четка Силикони Тоалет Четка Ѕид-Монтирани Кат-Стои во Тоалет Чистење Алатки со База Дом за Чистење со Четка Бања Прибор (Боја : Сина)

ONGHAHYIS Тоалет Сад Четка Силикони Тоалет Четка Ѕид-Монтирани Кат-Стои во Тоалет Чистење Алатки со База Дом

Buyers rating:
DEN 972.96

Количина на стоки

ONGHAHYIS. "Се справи со ергономски карактеристики безбеден и удобен зафат ,го прави вашиот чистење поефикасно.Единствен центар на гравитација дизајн се направи база Стои Добро и Без превртување.Компактен простор за заштеда на енергија дизајн држи вашиот тоалет четка скриени и обезбедува санитарни складирање.Тоа ќе се вклопи и во различни бањи за тесен простор од тоалет или бања потоне.Основата е одвоена, двоен слој е фирма, на дното е издлабени надвор и дренажа е дише.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По�

DEN 11654.88
Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка�

DEN 1598.40
Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76