• Неодамнешно
JDYC петокрака Ѕвезда Елка Topper Божиќ Украси Запалени Treetop Дрво Topper Запалени Ѕвезда Божиќ Украси Дрво Божиќ Декорации

JDYC петокрака Ѕвезда Елка Topper Божиќ Украси Запалени Treetop Дрво Topper Запалени Ѕвезда Божиќ Украси Дрво

Buyers rating:
DEN 247.20

Количина на стоки

Материјал : Пластика.Големина : 17x15cm/6.7x5.9 инчи.Точка Име : Прозрачна Божиќ Дрво Врвот Ѕвезда.Моќта од Страна на : 2 x AA батерии (Не се вклучени).Прекинувач : / ИСКЛУЧУВАЊЕ.Пакет содржи : 1 Компјутер Божиќ Дрво Оркестарот Star Material : Plastic Size : 17x15cm/6.7x5.9 inch Power Од : 2 x AA батерии (Не се вклучени)Прекинувач : ON / OFFItem Име : Прозрачна Божиќ Дрво Врвот Ѕвезда.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Божиќ Најдобар Подарок за Семејството,Апстракт Крпа Стил Дрво со Копчиња Ѕвезда Дрво Topper Дрвена Позадина,Божиќ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Божиќ Најдобар Подарок за Семејството,Апстракт Крпа Стил Дрво со Копчиња Ѕвезда Дрво Topper Дрвена Позадина,Божиќ

【Стандард големи димензии】:17.71*11 инчи,со Голем калибар sock отворање на е погодно за вчитување играчки,

DEN 239.76