• Неодамнешно
JDYC Божиќ Украси Дрво Божиќ Украси Фестивал Божиќ за Treetop Дрво Topper Пиксели Ѕвезда петокрака Ѕвезда морска ѕвезда Pendant Елка Topper

JDYC Божиќ Украси Дрво Божиќ Украси Фестивал Божиќ за Treetop Дрво Topper Пиксели Ѕвезда петокрака Ѕвезда морска

Buyers rating:
DEN 818.40

Количина на стоки

Големина : 15cm x 15cm/5.91"" x 5.91"" (Прибл.).Материјал : премиум пластични материјали, на морска ѕвезда форма pendant е издржлив за да го користите.Карактеристики : Морска Ѕвезда Форма, Симпатична, Божиќ Украси.Точка Име : Морска Ѕвезда Pendant.Пакетот Вклучува : 1 Парче Морска Ѕвезда Pendant.Точка Име : морска ѕвезда Pendant Size : 15cm x 15cm/5.91" x 5.91" (Прибл.)Материјал : премиум пластични материјали, на морска ѕвезда форма pendant е издржлив за да use Features : морска ѕвезда Форма, Симпатична, Божиќ Decor Package Вклучува : 1 парче морска ѕвезда Pendant Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Божиќ Најдобар Подарок за Семејството,Апстракт Крпа Стил Дрво со Копчиња Ѕвезда Дрво Topper Дрвена Позадина,Божиќ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Божиќ Најдобар Подарок за Семејството,Апстракт Крпа Стил Дрво со Копчиња Ѕвезда Дрво Topper Дрвена Позадина,Божиќ

【Стандард големи димензии】:17.71*11 инчи,со Голем калибар sock отворање на е погодно за вчитување играчки,

DEN 239.76