• Неодамнешно
JDYC Божиќ Украси Дрво Божиќ Украси Снегулка Проектор Нова Година, Божиќ Дрво Topper Партија Ноќ Светлина Елка Topper(Сребро)

JDYC Божиќ Украси Дрво Божиќ Украси Снегулка Проектор Нова Година, Божиќ Дрво Topper Партија Ноќ Светлина Елка

Buyers rating:
DEN 2253.60

Количина на стоки

Големина : 9.8 x 9.2 x 2 Inches25 х 24 х 4.5 CM.Боја : злато/silver Application : Божиќ партија,дома декор итн.Материјал : направен од премиум пвц и led.Примена : Божиќ партија,дома декор итн.Идеален украси : вграден-во магија led ротирачки проекторот може проект прекрасно виножито ефект.Примена : Божиќ партија,дома декор итн.Боја : злато/silver Size : 9.8 x 9.2 x 2 Inches25 x 24 x 4.5 CMIdeal украси : вграден-во магија led ротирачки проекторот може проект прекрасно виножито effect Material : направен од премиум пвц и led Package се Вклучени : 1 Компјутер 3 D Шупливи Ѕвезда Елка Topper.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Божиќ Најдобар Подарок за Семејството,Апстракт Крпа Стил Дрво со Копчиња Ѕвезда Дрво Topper Дрвена Позадина,Божиќ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Божиќ Најдобар Подарок за Семејството,Апстракт Крпа Стил Дрво со Копчиња Ѕвезда Дрво Topper Дрвена Позадина,Божиќ

【Стандард големи димензии】:17.71*11 инчи,со Голем калибар sock отворање на е погодно за вчитување играчки,

DEN 239.76