• Неодамнешно
JDYC Нова Година, Божиќ Украси Дрво Снегулка Проектор Божиќ Украси за Елка Topper Блескав 3D Запалени Treetop Партија(Сребро)

JDYC Нова Година, Божиќ Украси Дрво Снегулка Проектор Божиќ Украси за Елка Topper Блескав 3D Запалени Treetop

Buyers rating:
DEN 429.60

Количина на стоки

Примена : Внатрешна Декорација.Големина на : 24.5*10*22.5 CM.Материјал : ПВЦ материјал + LED проекција светилка.Тежина : 450g.Боја : сребро,злато.Примена : Внатрешни работи Decoration Material : ПВЦ материјал + LED проекција lamp Features : Стабилен и Лесно да ги Красат, клипот може да биде лесно да се додадат на елката.Пакет содржи : 1 Компјутер Божиќ Дрво Оркестарот Snowflake Size : 24.5*10*22.5 CMColor : сребро,gold Weight : 450g.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Божиќ Најдобар Подарок за Семејството,Апстракт Крпа Стил Дрво со Копчиња Ѕвезда Дрво Topper Дрвена Позадина,Божиќ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Божиќ Најдобар Подарок за Семејството,Апстракт Крпа Стил Дрво со Копчиња Ѕвезда Дрво Topper Дрвена Позадина,Божиќ

【Стандард големи димензии】:17.71*11 инчи,со Голем калибар sock отворање на е погодно за вчитување играчки,

DEN 239.76