• Неодамнешно
Snap Fastener Алатка, Погодно Рака Удар Алатка Висока Цврстина Кожа Занаети Алатка Сет за Монтажа Занитвам Копчиња

Snap Fastener Алатка, Погодно Рака Удар Алатка Висока Цврстина Кожа Занаети Алатка Сет за Монтажа Занитвам Копчиња

Buyers rating:
DEN 467.76

Количина на стоки

Постојат 11pcs алатки во еден сет, лесен за употреба и да ги задоволи различните потреби.Мал и лесен, преносни, лесно да се одржи и да ги чува.Се користи за удирање и монтажа занитвам копчиња.Направени од високо квалитетни материјали со висока цврстина, силна и не е лесно да ' рѓа.Таписерии изработка осигурува својот долг животен век.Функција : 1. Се користи за удирање и монтажа занитвам копчиња.2. Таписерии изработка осигурува својот долг животен век.3. Постојат 11pcs алатки во еден сет, лесен за употреба и да ги задоволи различните потреби.4. Направени од високо квалитетни материјали со висока цврстина, силна и не е лесно да ' рѓа.5. Мал и лесен, преносни, лесно да се одржи и да ги чува.Спецификација : Предмет Тип : Кожа Занаети Алатка Set Material : Iron Uses : Кожа удирање Пакет Листата : 2 x 831 Алатка 2 x 633 Алатка 2 x 655 Алатка 1 x 201 Алатка 1 x 2mm Универзална База 1 x 2,5 mm Удар 1 x 3,5 мм Удар 1 x 7 Во 1 База .

Карактеристики на стоката

Item Type:
Leather Crafts Tool Set
Material:
Iron
Uses:
Leather punching
Package List:
 2 x 831 Tool :
 2 x 633 Tool :
 2 x 655 Tool :
 1 x 201 Tool :
 1 x 2mm Universal Base  :
 1 x 2.5mm Punch  :
 1 x 3.5mm Punch  :
 1 x 7 In 1 Base  :

Купувачи како што сакаат

Naisde Дупка Удар Клешти Алатка Рачни Челик Мултифункционален Дупка Удар Клешти за Полнење за Декоративни Поправка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Naisde Дупка Удар Клешти Алатка Рачни Челик Мултифункционален Дупка Удар Клешти за Полнење за Декоративни Поправка

Лесно за чување : Отворот клешти алатка е компактен и лесен за чување.Тие се лесни и лесен за ракување.По

DEN 1485.36
Кожа Удар, Отпорност на Абење Премиум Челик Кожа Дупка Удар без Проблеми се Справи со Термичка обработка Висока
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кожа Удар, Отпорност на Абење Премиум Челик Кожа Дупка Удар без Проблеми се Справи со Термичка обработка Висока

Без проблеми се Справи со : Овие кожа prong удар поседуваат полиран и без проблеми се справи, совршена алат

DEN 441.36
BGS 566 Удари во Собата, Црно/Сино
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BGS 566 Удари во Собата, Црно/Сино

Брзи промени удар за носител со ергономски се справи со дизајн и пролетмонтирани центар удар.Погоден за

DEN 1458.48
Рака Удар Алатка, Кожа Перфоратор Лесно да се Користи за Кожа Занаети Алатка Поставите Преносни за Монтажа Занитвам
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рака Удар Алатка, Кожа Перфоратор Лесно да се Користи за Кожа Занаети Алатка Поставите Преносни за Монтажа Занитвам

Постојат 11pcs алатки во еден сет, лесен за употреба и да ги задоволи различните потреби.Мал и лесен, прено

DEN 228.00
ELKeyko 12Pcs Кожа Занает Овална Форма Дупка Удар Поставите Кожа Шупливи Дупка Перфоратор Рамен Дупка Удар Создателот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ELKeyko 12Pcs Кожа Занает Овална Форма Дупка Удар Поставите Кожа Шупливи Дупка Перфоратор Рамен Дупка Удар Создателот

Нашите шупливи удар поставени се направени на стврднат, топлина третираат јаглероден челик,издржливи и

DEN 4673.52
Удар Локатор, Точни Калибрација Елоксирани Површината Дрво Дупка Удар Носат‑Отпорни, Вежба Ракави, со 2 Држачи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Удар Локатор, Точни Калибрација Елоксирани Површината Дрво Дупка Удар Носат‑Отпорни, Вежба Ракави, со 2 Држачи

Постојат 6mm / 0.2 во, 8mm / 0.3 во, 10мм / 0.4 во носат‑отпорни, вежба ракави, која може да се користи според потреб

DEN 1418.40