• Неодамнешно
Рака Удар Алатка, Лесна за Употреба на Погоден Snap Fastener Алатка Кожа Занаети Алатка Сет за Монтажа Занитвам Копчиња

Рака Удар Алатка, Лесна за Употреба на Погоден Snap Fastener Алатка Кожа Занаети Алатка Сет за Монтажа Занитвам

Buyers rating:
DEN 513.36

Количина на стоки

Постојат 11pcs алатки во еден сет, лесен за употреба и да ги задоволи различните потреби.Направени од високо квалитетни материјали со висока цврстина, силна и не е лесно да ' рѓа.Се користи за удирање и монтажа занитвам копчиња.Таписерии изработка осигурува својот долг животен век.Мал и лесен, преносни, лесно да се одржи и да ги чува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупка Удар за Полнење, 13, 16 ga. Челик
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупка Удар за Полнење, 13, 16 ga. Челик

Предмет : Дупка Удар За Полнење.Број на Парчиња : 13 Вклучува : Mfr.Нема 5 КОМПЛЕТ, Круг Удар и Умира : 3 / 32, 1 / 8,

DEN 518.40
BGS 566 Удари во Собата, Црно/Сино
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BGS 566 Удари во Собата, Црно/Сино

Брзи промени удар за носител со ергономски се справи со дизајн и пролетмонтирани центар удар.Погоден за

DEN 1458.48
Naisde Дупка Удар Клешти Алатка Рачни Челик Мултифункционален Дупка Удар Клешти за Полнење за Декоративни Поправка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Naisde Дупка Удар Клешти Алатка Рачни Челик Мултифункционален Дупка Удар Клешти за Полнење за Декоративни Поправка

Лесно за чување : Отворот клешти алатка е компактен и лесен за чување.Тие се лесни и лесен за ракување.По

DEN 1485.36
Eastwood Удар И Распрснување Умре Поставите 1.0 Во Челичната Конструкција Мазни И Чисти Дупки Благи Од Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Eastwood Удар И Распрснување Умре Поставите 1.0 Во Челичната Конструкција Мазни И Чисти Дупки Благи Од Нерѓосувачки

Рачки До 16 Мерач Лесна Челик, 19 Мерач Нерѓосувачки И 14 Мерач Алуминиум.Удар И Одблесокот На 1.0 Инчен Дупк

DEN 4151.76
Кожа Удар, Отпорност на Абење Премиум Челик Кожа Дупка Удар без Проблеми се Справи со Термичка обработка Висока
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кожа Удар, Отпорност на Абење Премиум Челик Кожа Дупка Удар без Проблеми се Справи со Термичка обработка Висока

Без проблеми се Справи со : Овие кожа prong удар поседуваат полиран и без проблеми се справи, совршена алат

DEN 441.36