• Неодамнешно
CHUNSHENN Клешти, Удар со Рака Прирабница и Челик, Лим Crimping Алатка Клешти,Панел Flanging Plier Crimp Алатка 5Mm Дупка Удар Алатка за Лим Алатка Рака Алатки за Безбедно

CHUNSHENN Клешти, Удар со Рака Прирабница и Челик, Лим Crimping Алатка Клешти,Панел Flanging Plier Crimp Алатка

Buyers rating:
DEN 1471.20

Количина на стоки

Панел Flanging Алатка Дупка Удар Алатка За Лим Repair Rotating Главата,Подготовка На Страната Удар Дупки Место Заварување Преку Дупки.За Мазна и Ниво на Зглобовите Труд заштеда алатка,crimps рабовите на листот метали до 1mm дебелина,со ротирачки главата,им овозможува на удар дупки во панели.Ве молиме погледнете за нашиот бренд "CHUNSHENN", купувањето преку други канали ќе се не гаранција на неговиот квалитет.Ве молиме погледнете за нашиот бренд "CHUNSHENN", купувањето преку други канали ќе се не гаранција на неговиот квалитет.Боја : црна + redmaterial : metal Punch дијаметар : 5mm Size : 290*90mm Package Содржина : 1* Удар Crimping Pliers Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

BGS 566 Удари во Собата, Црно/Сино
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BGS 566 Удари во Собата, Црно/Сино

Брзи промени удар за носител со ергономски се справи со дизајн и пролетмонтирани центар удар.Погоден за

DEN 1458.48
Кожа Удар, Отпорност на Абење Премиум Челик Кожа Дупка Удар без Проблеми се Справи со Термичка обработка Висока
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кожа Удар, Отпорност на Абење Премиум Челик Кожа Дупка Удар без Проблеми се Справи со Термичка обработка Висока

Без проблеми се Справи со : Овие кожа prong удар поседуваат полиран и без проблеми се справи, совршена алат

DEN 441.36
Eastwood Удар И Распрснување Умре Поставите 1.0 Во Челичната Конструкција Мазни И Чисти Дупки Благи Од Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Eastwood Удар И Распрснување Умре Поставите 1.0 Во Челичната Конструкција Мазни И Чисти Дупки Благи Од Нерѓосувачки

Рачки До 16 Мерач Лесна Челик, 19 Мерач Нерѓосувачки И 14 Мерач Алуминиум.Удар И Одблесокот На 1.0 Инчен Дупк

DEN 4151.76
Рака Удар Алатка, Кожа Перфоратор Лесно да се Користи за Кожа Занаети Алатка Поставите Преносни за Монтажа Занитвам
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рака Удар Алатка, Кожа Перфоратор Лесно да се Користи за Кожа Занаети Алатка Поставите Преносни за Монтажа Занитвам

Постојат 11pcs алатки во еден сет, лесен за употреба и да ги задоволи различните потреби.Мал и лесен, прено

DEN 228.00
ELKeyko 12Pcs Кожа Занает Овална Форма Дупка Удар Поставите Кожа Шупливи Дупка Перфоратор Рамен Дупка Удар Создателот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ELKeyko 12Pcs Кожа Занает Овална Форма Дупка Удар Поставите Кожа Шупливи Дупка Перфоратор Рамен Дупка Удар Создателот

Нашите шупливи удар поставени се направени на стврднат, топлина третираат јаглероден челик,издржливи и

DEN 4673.52
Naisde Дупка Удар Клешти Алатка Рачни Челик Мултифункционален Дупка Удар Клешти за Полнење за Декоративни Поправка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Naisde Дупка Удар Клешти Алатка Рачни Челик Мултифункционален Дупка Удар Клешти за Полнење за Декоративни Поправка

Лесно за чување : Отворот клешти алатка е компактен и лесен за чување.Тие се лесни и лесен за ракување.По

DEN 1485.36