• Неодамнешно
YYQTGG Дупчиња Рамен Совет Намали, Кожа Удар Алатки Метал 6Pcs Vanadium Челик со Ергономски Дизајн на Рамка за DIY за Фото Картичка за Handtool Работа

YYQTGG Дупчиња Рамен Совет Намали, Кожа Удар Алатки Метал 6Pcs Vanadium Челик со Ергономски Дизајн на Рамка

Buyers rating:
DEN 2212.80

Количина на стоки

Преку посебен процес, термичка обработка, high-end и исклучителна издржливи, е професионална кожа занает diy алатка.Со ергономски дизајн на рамка, тоа е удобно да се зафат и лесен за употреба.Направен од висок квалитет на vanadium челик, edge посебен процес на термичка обработка, направи голема цврстина и жилавост подобро.Оваа кожа Удар Алатки се дизајнирани за кожа занает.Идеален дупчиња директно рамен совет удар намали за DIY кожа за на рака или работа.Оваа дупчиња директно рамен совет удар намали тоа е главно се користи во местото што треба отвори дупчиња линија во кожа.Опис : Ако сте заинтересирани во DIY кожа занаети, овој дупчиња директно рамен совет удар намали за DIY занает DIY рака работа.Кожа занает tool е алатка е потребно вие не треба да се пропушти.Таа е направена од метал и произведени со професионална тоа е погоден за кожен појас, паричникот и други кожни производи.Карактеристики : Оваа кожа Удар Алатки се дизајнирани за кожа занает.Идеален дупчиња директно рамен совет удар намали за DIY кожа за на рака или работа.Направен од висок квалитет на vanadium челик, edge посебен процес на термичка обработка, направи голема цврстина и жилавост подобро.Оваа дупчиња директно рамен совет удар намали тоа е главно се користи во местото што треба отвори дупчиња линија во кожа.Преку посебен процес, термичка обработка, high-end и исклучителна издржливи, е професионална кожа занает diy алатка.Со ергономски дизајн на рамка, тоа е удобно да се зафат и лесен за употреба.На лесни големина ви овозможува да ја земе заедно лесно.Карактеристики : Материјал : vanadium челик Должина : 100-110mm /3.9-4.3 инчен Дијаметар на род : 6mm/0.24 инчен Спецификација : 3мм/0.1 инчен, 5mm/0.2 инчи, 6mm/0.24 инчен, 8mm/0.3 инчен, 10мм/0.4 инчен, 12mm/0.47 инчен Боја : црна Тежина : 142g Пакет се Вклучени : 6 x кожа Удар Забелешка : Удар е различна од ножици нож и други исклучително tools, па ако ви се надевам дека тоа е како ножици, ве молиме да не купи.Ви се препорачува да се применуваат анти- 'рѓа, масло за да се заштити од' рѓа откако ќе се користи производот, бидејќи метал можат да бидат влажни и има лоша оксидација место за долго време сместување.

Карактеристики на стоката

3mm/0.1inch, 5mm/0.2inch, 6mm/0.24inch, 8mm/0.3inch, 10mm/0.4inch, 12mm/0.47inch :
Color:
black
Weight:
142g
Package Included:
6 x leather Punch
Note:
Punch is different from scissors knife and other exceptionally tools, so if you hope it is as scissors, please don't buy. You are advised to apply anti-rust oil to protect against rust after you used the product, because the metal may be damp and have a bad oxidation spot for long time's placement. :

Купувачи како што сакаат

Eastwood Удар И Распрснување Умре Поставите 1.0 Во Челичната Конструкција Мазни И Чисти Дупки Благи Од Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Eastwood Удар И Распрснување Умре Поставите 1.0 Во Челичната Конструкција Мазни И Чисти Дупки Благи Од Нерѓосувачки

Рачки До 16 Мерач Лесна Челик, 19 Мерач Нерѓосувачки И 14 Мерач Алуминиум.Удар И Одблесокот На 1.0 Инчен Дупк

DEN 4151.76
Дупка Удар за Полнење, 13, 16 ga. Челик
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупка Удар за Полнење, 13, 16 ga. Челик

Предмет : Дупка Удар За Полнење.Број на Парчиња : 13 Вклучува : Mfr.Нема 5 КОМПЛЕТ, Круг Удар и Умира : 3 / 32, 1 / 8,

DEN 518.40
Удар Локатор, Точни Калибрација Елоксирани Површината Дрво Дупка Удар Носат‑Отпорни, Вежба Ракави, со 2 Држачи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Удар Локатор, Точни Калибрација Елоксирани Површината Дрво Дупка Удар Носат‑Отпорни, Вежба Ракави, со 2 Држачи

Постојат 6mm / 0.2 во, 8mm / 0.3 во, 10мм / 0.4 во носат‑отпорни, вежба ракави, која може да се користи според потреб

DEN 1418.40
Рака Удар Алатка, Кожа Перфоратор Лесно да се Користи за Кожа Занаети Алатка Поставите Преносни за Монтажа Занитвам
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рака Удар Алатка, Кожа Перфоратор Лесно да се Користи за Кожа Занаети Алатка Поставите Преносни за Монтажа Занитвам

Постојат 11pcs алатки во еден сет, лесен за употреба и да ги задоволи различните потреби.Мал и лесен, прено

DEN 228.00