• Неодамнешно
Рака Удар Алатка, Кожа Перфоратор Лесно да се Користи за Кожа Занаети Алатка Поставите Преносни за Монтажа Занитвам Копчиња

Рака Удар Алатка, Кожа Перфоратор Лесно да се Користи за Кожа Занаети Алатка Поставите Преносни за Монтажа Занитвам

Buyers rating:
DEN 228.00

Количина на стоки

Постојат 11pcs алатки во еден сет, лесен за употреба и да ги задоволи различните потреби.Мал и лесен, преносни, лесно да се одржи и да ги чува.Направени од високо квалитетни материјали со висока цврстина, силна и не е лесно да ' рѓа.Се користи за удирање и монтажа занитвам копчиња.Таписерии изработка осигурува својот долг животен век.Функција : 1. Се користи за удирање и монтажа занитвам копчиња.2. Таписерии изработка осигурува својот долг животен век.3. Постојат 11pcs алатки во еден сет, лесен за употреба и да ги задоволи различните потреби.4. Направени од високо квалитетни материјали со висока цврстина, силна и не е лесно да ' рѓа.5. Мал и лесен, преносни, лесно да се одржи и да ги чува.Спецификација : Предмет Тип : Кожа Занаети Алатка Set Material : Iron Uses : Кожа удирање Пакет Листата : 2 x 831 Алатка 2 x 633 Алатка 2 x 655 Алатка 1 x 201 Алатка 1 x 2mm Универзална База 1 x 2,5 mm Удар 1 x 3,5 мм Удар 1 x 7 Во 1 База .

Карактеристики на стоката

Item Type:
Leather Crafts Tool Set
Material:
Iron
Uses:
Leather punching
Package List:
 2 x 831 Tool :
 2 x 633 Tool :
 2 x 655 Tool :
 1 x 201 Tool :
 1 x 2mm Universal Base  :
 1 x 2.5mm Punch  :
 1 x 3.5mm Punch  :
 1 x 7 In 1 Base  :

Купувачи како што сакаат

Дупка Удар за Полнење, 13, 16 ga. Челик
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупка Удар за Полнење, 13, 16 ga. Челик

Предмет : Дупка Удар За Полнење.Број на Парчиња : 13 Вклучува : Mfr.Нема 5 КОМПЛЕТ, Круг Удар и Умира : 3 / 32, 1 / 8,

DEN 518.40
Eastwood Удар И Распрснување Умре Поставите 1.0 Во Челичната Конструкција Мазни И Чисти Дупки Благи Од Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Eastwood Удар И Распрснување Умре Поставите 1.0 Во Челичната Конструкција Мазни И Чисти Дупки Благи Од Нерѓосувачки

Рачки До 16 Мерач Лесна Челик, 19 Мерач Нерѓосувачки И 14 Мерач Алуминиум.Удар И Одблесокот На 1.0 Инчен Дупк

DEN 4151.76
Naisde Дупка Удар Клешти Алатка Рачни Челик Мултифункционален Дупка Удар Клешти за Полнење за Декоративни Поправка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Naisde Дупка Удар Клешти Алатка Рачни Челик Мултифункционален Дупка Удар Клешти за Полнење за Декоративни Поправка

Лесно за чување : Отворот клешти алатка е компактен и лесен за чување.Тие се лесни и лесен за ракување.По

DEN 1485.36
ELKeyko 12Pcs Кожа Занает Овална Форма Дупка Удар Поставите Кожа Шупливи Дупка Перфоратор Рамен Дупка Удар Создателот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ELKeyko 12Pcs Кожа Занает Овална Форма Дупка Удар Поставите Кожа Шупливи Дупка Перфоратор Рамен Дупка Удар Создателот

Нашите шупливи удар поставени се направени на стврднат, топлина третираат јаглероден челик,издржливи и

DEN 4673.52