• Неодамнешно
Горила Зафат Течење Доказ Перат Лизга Отпорни Мека Инконтиненција Кревет Подлога за Enuresis Bedwetting, 52x34, Апсорбира 8 Чаши, Oeko Tex Уверение, Душек Заштита Chux Влошки, Возрас?

Горила Зафат Течење Доказ Перат Лизга Отпорни Мека Инконтиненција Кревет Подлога за Enuresis Bedwetting, 52x34,

Buyers rating:
DEN 870.96

Количина на стоки

Исклучително Абсорбента : 1 пакет; нашите подлога може да се одржи до 8 чаши течност, многу повеќе од другите; влага е брзо се апсорбира во подлога и тогаш се дисперзирани низ, помага да се спречи протекување; исто така, има течење доказ рабови и еластични внатрешните слоеви да понуди дополнителни, сигурен заштита која ќе ви даде удобност и безбедност што треба.Останува во Место : кој нашите ексклузивни не пропадна и не лепило подлога, на подлога е дизајниран да остане на своето место преку ноќ; нема повеќе непријатно за адаптација, дури и за најактивните прагови.Меки и Удобни : единствена четири слој дизајн е полн со супер мека памучна мешавина quilted топ дека се чувствува одлично; употреба на врвот на постелнина или под листови; подлога не е гломазна или премногу дебела, па тоа не може да се чувствува додека спие.Долготрајни и До 300 Мие : заштедите пари со нашиот обновливи рампа дека има се тестирани до 300 мие; употреба на време и време повторно; нема повеќе скапи и непотребно влошки за еднократна употреба.OEKO-TEX Стандард 100 : можете да бидете сигурни дека сте купување одлична опција за вашиот homecare потреби; влошки треба да се даде Доверба во Текстил етикета, и биле тестирани за штетни материи според OEKO-TEX Стандард 100 слободен; совршен за деца, возрасни и домашни миленици.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат