• Неодамнешно
Chenyang Micro HDMI Машки да Мини HDMI Женски 1.4 HDTV Продолжување Кабел за Лаптоп КОМПЈУТЕР HDTV

Chenyang Micro HDMI Машки да Мини HDMI Женски 1.4 HDTV Продолжување Кабел за Лаптоп КОМПЈУТЕР HDTV

Buyers rating:
DEN 165.12

Количина на стоки

Микро HDMI со Голема Брзина машки Да мини HDMI женски адаптер им овозможува на вашиот мини HDMI кабел во било DC/DV со micro HDMI порт за конекцијата.Ги конвертирате вашите мини HDMI кабел за било micro HDMI конекција.Забелешка : проверете дали вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.Се работи за Лаптоп КОМПЈУТЕР HDTV.Должина : 10cm.D-Type Micro HDMI 1.4 Машки да Мини HDMI 1.4 Женски C Тип Продолжување Кабел Должина : 10cm Работи за Лаптоп КОМПЈУТЕР HDTV Микро HDMI со Голема Брзина машки Да мини HDMI женски адаптер им овозможува на вашиот мини HDMI кабел во било DC/DV со micro HDMI порт за конекцијата.Ги конвертирате вашите мини HDMI кабел за било micro HDMI конекција Злато позлатен конектори, вирус олеснување и фолија оклопна Забелешка : проверете дали вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

USB C Двојна HDMI Адаптер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

USB C Двојна HDMI Адаптер

Овој usb c адаптер поддржува неверојатни 3840*2160 60 HZ зголемена вашиот лаптоп екранот на вашиот ТЕЛЕВИЗОР ил

DEN 671.76
Belkin AVC002BK-BL USB-C до HDMI + Адаптер за Полнење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Belkin AVC002BK-BL USB-C до HDMI + Адаптер за Полнење

Напредната технологија овозможува моќ и видео преку еден порт.Plugandplay дизајн работи универзално со Mac и Wi

DEN 790.80