• Неодамнешно
DCLINA 10X50 Водоотпорен Супер-Мулти Слој Двоглед Bak4 Призма Оптика Телескоп за Логорување на Отворено

DCLINA 10X50 Водоотпорен Супер-Мулти Слој Двоглед Bak4 Призма Оптика Телескоп за Логорување на Отворено

Buyers rating:
DEN 470.40

Количина на стоки

СКМ слој за поостри и подобри слики.ЕД стаклена леќа за намалување на purplr fringe и подобрување на квалитетот на сликата. 50mm цел за повеќе светлина и подобри слики.Голем окуларот 24mm за големи поле и намалување на замор на очите. 10x за најдобри времиња на бинокуларна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bushnell Легенда L-Серија 10x42mm Двоглед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bushnell Легенда L-Серија 10x42mm Двоглед

340ft поле на гледање.На Bushnell Легенда LСерија Двоглед се постави стандард за извршување во областа со макс

DEN 7656.00
XLTFZY Двоглед Високо Зголемување Hd Оптички Ноќ-Визија Бинокуларна,за Птицата Гледа Патување Лов Концерт Mountaineering
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XLTFZY Двоглед Високо Зголемување Hd Оптички Ноќ-Визија Бинокуларна,за Птицата Гледа Патување Лов Концерт Mountaineering

☞ Не Грижете се За Дожд И Удобен Зафат и Трајни Externalion, Заедно со Дневна Дизајн, Компактен Двоглед Ќе се О

DEN 2284.80
Колман CA750 7x50 Бинокуларна Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Колман CA750 7x50 Бинокуларна Црна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1021.44
Античкиот Бинокуларна за Птицата Гледа, Пешачење, Опстанок Инструмент, Викторија Морски Месинг Кожа Бинокуларна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Античкиот Бинокуларна за Птицата Гледа, Пешачење, Опстанок Инструмент, Викторија Морски Месинг Кожа Бинокуларна,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 911.04