• Неодамнешно
Двоглед,за Возрасни, 12x42 Висока Дефиниција Ноќ Визија Двоглед со паметен Телефон Носителот, Handstrap и Tripod, Преносни Водоотпорен Двоглед за Лов, Патување, Кампување, Пт?

Двоглед,за Возрасни, 12x42 Висока Дефиниција Ноќ Визија Двоглед со паметен Телефон Носителот, Handstrap и Tripod,

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [Високо-Придвижуван Двоглед] - Двоглед за Возрасни и Деца Имаат 12x Зголемување И 42mm Цел Леќа. 321ft/1100yds Која ги Носи На Ефектот На Голем Поле На Гледање И Зема Да Истражуваат Повеќе.Мулти-Слој Облоги Обезбеди Повисок Светлина Низ Целиот Спектар На Видлива Светлина,За Да Се Обезбеди Реална Слика. [FMC Широкопојасен Облога Технологија] - Двоглед За Возрасни Визија Ноќ И Ден Е Направен Од BAK4 Покрив Призмата на Материјалот И Fmc Мулти-Слој Зелена Филм.Нашите Двоглед Има Ниско-Светло Ниво Ноќ Визија, Тоа Може Да Ви Помогне Да Гледаат На Работите Во Слаба Светлина(Не За Целосно Темна Ноќ), Ви Обезбеди Неверојатна Гледање Искуство.Дизајниран За Отворено Ентузијасти, Совршен за планинарење, лов, качување, stargazing, птицата гледа, топката игри, концерти, гледајќи дивиот свет и сценографијата. [Модерен Дизајн] - Двоглед Усвојува Модерен Дизајн И Е изработен Од Abs Материјал, Издржлив И Живот Водоотпорен, Удобно Допир И Тоа, исто Така, Доаѓаат Со Крстарење Бинокуларна Рака.Преносен, Компактен, Исклучителна Појава, Тежина : 0.11 lb, Големина : 6.2*2.9*7.6 инч, Лесно Да се Носат.Лесно Контрола Текстура По Страните На Бинокуларна,Удобно Допир. [Лесно да се Фокусираат] - Двоглед, За Возрасни, се Фокусира Со Ротирачки Eyepieces.Висока Моќност Лесно Фокус Двоглед, Полесно Да Одговара На Растојанието Помеѓу Поле На Гледање И На Око, Флексибилни, Фокусирајќи Се И Едноставна Операција, Погодна За Возрасни И Деца. [Добри Услуги На Клиентите] - Двоглед Е Идеален Подарок За Возрасни,Деца И Отворено Ентузијасти.Со 100% целосна Контрола на Квалитет, обезбедува Висок Квалитет на Настани.Ако наидете на било какви прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, ние ќе се реши во рок од 24 часа.Ge Via Ho 12x42 HD бинокуларна големи окуларот дизајн за појасно и повеќе шарени ставови Совршен за Планинарење, лов, маратон, птицата гледа, топката спорт, дивиот свет гледање и сценографијата.Ви дава најдобар приказ за вашите авантури на отворено.Водоотпорен двоглед може да се спротивстави на светлина, вода, но не може да се користи во поројниот дожд за долго време и потопено во вода.Азот исполнет и Затворени за да се спречи fogging, заматување и влага штета, нема потреба да се грижите, на дождливото време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат