• Неодамнешно
Сваровски 12x50mm ЕЛ SwaroVision Двоглед

Сваровски 12x50mm ЕЛ SwaroVision Двоглед

Buyers rating:
DEN 3039.60

Количина на стоки

Swarovision технологија со областа flattener леќи, HD оптика, и максимална око олеснување.Оптимизиран Swarobright, Swarodur, Swaroclean и Swarotop облоги.Мулти-фаза се отстранува и пресврт во eyecups, солиден магнезиум домување, и азот исполнет за да се спречи fogging.Уникатен дизајн со ЕЛ заврши околу, контрола и тенки домување за чувствувате функционалност.Широк агол окуларот за исклучително голем поле на гледање.На Сваровски ЕЛ двоглед се комбинираат максимална функционалност, иновација и дизајн.Единствена заврши околу, контрола им овозможува удобен операција, дури и со една рака.Малата тежина и одличен баланс направи лесни работи на долги периоди на набљудување.Софистицирана топ-класа оптички систем обезбедува висок контраст, lifelike квалитет на сликата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Античкиот Бинокуларна за Птицата Гледа, Пешачење, Опстанок Инструмент, Викторија Морски Месинг Кожа Бинокуларна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Античкиот Бинокуларна за Птицата Гледа, Пешачење, Опстанок Инструмент, Викторија Морски Месинг Кожа Бинокуларна,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 911.04
XLTFZY Двоглед Високо Зголемување Hd-се Лизга Брзо Фокус Бинокуларна,за Птицата Гледа Патување Лов Концерт Mountaineering/Црна/a
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XLTFZY Двоглед Високо Зголемување Hd-се Лизга Брзо Фокус Бинокуларна,за Птицата Гледа Патување Лов Концерт Mountaineering/Црна/a

☞ Надворешна Гума Оклоп Може да Апсорбираат Шокови, Обезбедувајќи Цврст Стисок ☞, и Остатоци од Entethe Дв

DEN 1384.80